Author Topic: Benzincső!  (Read 7449 times)

TomaszFiesta

  • Guest
Benzincső!
« on: 2008 July 06, 13:59:40 pm »
Sziasztok!

Tegnap sajnos koccantam az én kis fiestámmal egy rendörbe:(
Azt akarom kérdezni hogy hogy tudom megnézni hogy kilyukadt-e a benzincsövem?mert ott a koccnál elfojt egy kicsi benzin azt tudom.

Előre is köszi :notworthy:

RyAn

  • Guest
Re: Benzincső!
« Reply #1 on: 2008 July 06, 14:01:58 pm »
Sziasztok!

Tegnap sajnos koccantam az én kis fiestámmal egy rendörbe:(
Azt akarom kérdezni hogy hogy tudom megnézni hogy kilyukadt-e a benzincsövem?mert ott a koccnál elfojt egy kicsi benzin azt tudom.

Előre is köszi :notworthy:

kocsi mely része sérült?

TomaszFiesta

  • Guest
Re: Benzincső!
« Reply #2 on: 2008 July 06, 14:03:55 pm »
Az orra része sérült azaz motorháztető meg a homlokfal meg lenti része ahol ugye nincs lökhárító.Amikor kiszáltam a kocsiból akkor vettem észre hogy folyik el a benzin de viszont a hütőnek semmi baja nem lett!

RyAn

  • Guest
Re: Benzincső!
« Reply #3 on: 2008 July 06, 14:14:41 pm »
ha jól értesült vagyok akkor egy Xr3i motor figyel a tiedben!
ha tudsz rakj fel képet róla!
meg azt kéne tudnunk mien benzin pumpa került bele mert ha elektronikus akkor kell hogy legyen egy borulás kapcsolója ami ilyenkor letiltja így nem tudod indítani! 
valószínűnek tartom h valahol ott a környéken van rögzítve a benzinszűröd nézd meg jó alaposan!
Szagból lehet következtetni h hol lyukas egyenlőre ennyit majd jönnek az okosabbak és segítenek!

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Benzincső!
« Reply #4 on: 2008 July 06, 16:24:02 pm »
ha jól értesült vagyok akkor egy Xr3i motor figyel a tiedben!
ha tudsz rakj fel képet róla!
meg azt kéne tudnunk mien benzin pumpa került bele mert ha elektronikus akkor kell hogy legyen egy borulás kapcsolója ami ilyenkor letiltja így nem tudod indítani! 
valószínűnek tartom h valahol ott a környéken van rögzítve a benzinszűröd nézd meg jó alaposan!
Szagból lehet következtetni h hol lyukas egyenlőre ennyit majd jönnek az okosabbak és segítenek!

Ha befecskendezős akkor ott eléggé nagy a nyomás ezért biztosan látszik, hogy honnan folyik. Ha jó állapotúak a csövek, akkor én egy csatlakozóra gyanakodnék, mert az viszont már merev és egy esetleges rázkódástól el kezdhet folyni. Viszont lehet hogy csak bizonyos esetekben folyik, szivárog és nem látsz semmit. Ebben az esetben mozgasd meg külön külön a csöveket, csatlakozókat mert lehet, hogy nyugalmi állapotban - mivel pl csak egy kicsit repedt - tömít rendesen, de ahogy elmozdul folyik.

bye

TomaszFiesta

  • Guest
Re: Benzincső!
« Reply #5 on: 2008 July 06, 21:04:17 pm »
Köszönöm szépen a segitségeket!Utánna nézek ezeknek amiket írtatok és jelentkezem.

TomaszFiesta

  • Guest
Re: Benzincső!
« Reply #6 on: 2008 August 29, 16:08:53 pm »
Sikerült megcsinálni a kocsit.A benzincsövet nyeste el az egyik lemez.
Mostmár csak azt kell megtudnom hogy tudom megnézni hogy hol zárlatos a ventillátorom vezetéke?

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Benzincső!
« Reply #7 on: 2009 February 04, 19:46:56 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK1-MK2 szériák részlegébe!

Moderátor: DVZs
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D