Author Topic: Felújítás!  (Read 28891 times)

guzmics

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #45 on: 2009 January 21, 09:52:48 am »
Szia!

A Bogár alapjárata roppant egyszerű. Egy mágnesszelep van a karburátoron, vagy arról csúszott le az áramszál vagy meghibásodott. Cseréje kb. 3 perc. Vigyázz az automata szivatóra, ha nem működik vagy szorul akkor egy kicsit meg kell olajozni. Bármilyen hihetetlen de ezekben az autókban automata szivató van.
Ha ennyi idő után indítani akarod vedd le a légszűrőt, egy kis benzin a karburátorba felülről és pöccre indul.
A kárpitot szerintem vedd meg az újat. Nagyon egyszerű a cseréje, csak kárpitragasztó-spray-t kell vegyél. Az ajtóknál a gumikéder fog, de egy rossz hír, a szélvédőket ki kell hozzá venni. Egyébként a merevítést pálcák adják, a kárpit aljára varrt fülekre van fűzve.
Tömören, röviden ennyi, ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.
Nekem egy 1970-es van + egy Fiesta Courier.

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #46 on: 2009 January 21, 10:06:18 am »
Szia!

A Bogár alapjárata roppant egyszerű. Egy mágnesszelep van a karburátoron, vagy arról csúszott le az áramszál vagy meghibásodott. Cseréje kb. 3 perc. Vigyázz az automata szivatóra, ha nem működik vagy szorul akkor egy kicsit meg kell olajozni. Bármilyen hihetetlen de ezekben az autókban automata szivató van.
Ha ennyi idő után indítani akarod vedd le a légszűrőt, egy kis benzin a karburátorba felülről és pöccre indul.
A kárpitot szerintem vedd meg az újat. Nagyon egyszerű a cseréje, csak kárpitragasztó-spray-t kell vegyél. Az ajtóknál a gumikéder fog, de egy rossz hír, a szélvédőket ki kell hozzá venni. Egyébként a merevítést pálcák adják, a kárpit aljára varrt fülekre van fűzve.
Tömören, röviden ennyi, ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.
Nekem egy 1970-es van + egy Fiesta Courier.

Lydi!! Olvasod??! A másodiknál balra, kikerülöd a villamost és utánna 150m visszafelé a lejtőn majd az almafánál elfordulsz :DD

Bocsi guzmics, csak tolmácsoltam az illetékesnek a kódolt üzenetedet mert ebből kb ennyit értett meg :)

Lefordítom hogy értsd Lydi! Bármilyen hihetetlen az autómata szivatót :) néha meg kell olajozni ezt nagyon egyszerüen megteheted de előtte vedd ki a kédert!! Majd a mervített pálcákkal olajozd de ne a fülekre!!

Bocs bocs párdon excuse..................... nem bírtam ki :DD

guzmics

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #47 on: 2009 January 21, 10:24:51 am »
 :hello2:

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #48 on: 2009 January 21, 10:50:10 am »
Köszönöm Scampi!
Neked is guzmics! De ha elolvastad a fórumot végig kiderül belőle hogy abszolúte egy műszakilag szőke nő kéri a segítséget, persze nem ingyen... ÉS nem azért nem én csinálom, mert annyira hülye vok hogy nem tudnám megcsinálni vagy féltem a manikűröm, hanem azért nem én csinálom mert amihez nem értek ahhoz nem nyúlok, inkább megcsináltatom olyannal aki ért hozzá... nekem ennyit megér... És a kárpitot is olyannal szeretném megcsináltatni aki legalább egy ku**a referencia munkát fel tud mutatni, mert a kontárokból elegem van... Szeretném Ciripet olyanra megcsinálni hogy ha beleülök ne azon kelljen aggódnom hogy mikor szakad a fejemre a tetőkárpit vagy mikor robbanok le...

guzmics

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #49 on: 2009 January 21, 13:26:27 pm »
Szia.(http://www.bugparts.hu/) Itt megtalálsz nindent amire kíváncsi vagy.
Remélem Bogár talin találkozunk.

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #50 on: 2009 January 21, 15:19:50 pm »
Hát ha találok állást, akkor lesz fizetésem, ha lesz fizetésem akkor be tudom fejezni a jogosítványomat, ha lesz jogosítványom május 23.áig, akkor szülinapomra megkapom a bogarat működőképes állapotban, és ha él Cirip akkor minden bogár talin ott leszek:)

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #51 on: 2009 January 21, 15:26:04 pm »
Ergo, felesleges kérdezned, hogy mit, hogy kell megcsinálni rajta :P

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #52 on: 2009 January 21, 17:16:42 pm »
Dávid nem akarlak nagyon leégetni, hogy nem tudod hogy zajlik ez itt... De figyelmedbe ajánlanám az első oldal első bejegyzését és miután elolvastad rájössz, hogy feleslegesség vált a legutolsó beszólásod...

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #53 on: 2009 January 21, 17:30:39 pm »
Arra írtam, hogy ha "megkapod születésnapodra működőképes állapotban" akkor felesleges utánajárnod, hiszen az ajándékozó úgyis utána jár...

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #54 on: 2009 January 21, 17:37:45 pm »
Azt hittem leesett hogy az ajándékozó én magam vagyok...

BlackStar

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #55 on: 2009 January 21, 17:40:57 pm »
Szia.(http://www.bugparts.hu/) Itt megtalálsz nindent amire kíváncsi vagy.
Remélem Bogár talin találkozunk.

Köszi a tippet...a Bakáts téri üzletet ismerjük ;)

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #56 on: 2009 January 21, 18:02:34 pm »
Sorry, nem esett le :) miből esett volna? :D

 :notworthy: :notworthy:

dadbear

  • Guest
Re: Felújítás!
« Reply #57 on: 2009 March 02, 19:45:01 pm »
    :notworthy: Sziasztok !!  :notworthy:
 Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de sok bajom volt, így nem értem rá ( sorry ) :BangHead:
    a tükröt sikeresen meg oldottam, utólag is  köszönöm mindenki segítségét !!!!! :headbang:       

a képeket később közzé teszem, ha érdekel valakit
                              most én is próbálok segíteni, ha érdekel valakit ?

               Elcserélnék egy Ford Fiesta 1.4 szgk motort, T: 30-9546-780
                                 
        nem tom felrakni róla a fotót valami nem stimmel ???
                             
                              de itt a cím :.  http://www.expressz.hu/cserebere/showAdvert13236488.html
                             
                                 ÜDV Tamás[/glow]