Author Topic: Felújítás!  (Read 28882 times)

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #15 on: 2009 January 05, 22:33:05 pm »
 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #16 on: 2009 January 06, 07:20:15 am »
Az alapjárat valójában azt jelenti , hogy a motor "alapból" jár tehát már beindult, azaz be kell indítani, hogy alapból járjon tehát legyen alapjárata!!

Nem bántsátok ez csak logika volt!

:D

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #17 on: 2009 January 06, 08:54:56 am »
Scampit.. kit ne bántsanak? :D Mindenesetre meg kell csinálni... ÉS tudom, hogy mindenki quva okos és érd a régi dolgokhoz, de eddig mindenki csak a száját nyitogatta a kezét nem tette a munkába :) És eről ennyit...

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #18 on: 2009 January 06, 09:33:55 am »
Téged védelek, mert az urak nem értették a női logikát :D

« Last Edit: 2009 January 06, 11:07:35 am by scampi »

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #19 on: 2009 January 06, 09:47:47 am »
Az Urak sok mindent nem értenek :D De köszi, megtudom védeni magam :) Ez amolyan női öntudat :D :D

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #20 on: 2009 January 06, 17:08:52 pm »
Ha te már megértetted a női logikát, nyissál már neki egy külön (off)topicot pls, érdekelne... ;) (csak viccelek persze, tudom hogy nem érted :D)

Téged védelek, mert az urak nem értették a női logikát :D
D.V.Zs.

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #21 on: 2009 January 07, 08:44:50 am »
Ha te már megértetted a női logikát, nyissál már neki egy külön (off)topicot pls, érdekelne... ;) (csak viccelek persze, tudom hogy nem érted :D)


Hááát őőőő. Mivel alapból tudjuk, hogy egyes dolgoknak a létezéséről nem tudunk mivel ezek a dolgok nem  léteznek, ezért sejtjük, hogy nincsenek. Hogy sejtésünket bizonyítékkokkal tényekké változtassuk, be kell bizonyítanunk ezen dolgok nemlétét azaz bizonyíthatóan le kell leplezzük a nem létező dolgot. Fontos, hogy ezt akár nem létező eszközökkel is megkísérelhetjük bár esélyünk a sikerre igen kevés.

Donald Rumsfeld után szabadon!

Az eredeti szöveg melyből merítettem némi anyagot:

Reports that say that something hasn't happened are always interesting to me, because as we know, there are known knowns; there are things we know we know. We also know there are known unknowns; that is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns - the ones we don't know we don't know

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #22 on: 2009 January 07, 08:52:13 am »
Nah idefigyeljetek facik... Ez nem a logika topicja, hanem az én icipici Ciripemé... Én igenis értem a női logikát, és a férfiak ösztönsz@rjait, de ezt inkább megvitatom MSNen... Igenis létezik női logika és férfi logika... Nagyon nem egy rugóra jár az agya a 2 nemnek :D ÉS ezt kísérletek egész sora bizonyítja :D Mellesleg Scampi: Donald Rumsfeld férfi volt, így könnyű egy férfinak, a férfi szemszögéből hiányolni a női logikát :D ÉS nem csak könnyű hanem nagyon hímsoviniszta jellem :D
« Last Edit: 2009 January 07, 08:55:29 am by Lidy »

RyAn

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #23 on: 2009 January 07, 08:54:08 am »
nem kell msn ott a kömény topic ;) ha már van :P

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #24 on: 2009 January 07, 09:08:42 am »
Nah idefigyeljetek facik... Ez nem a logika topicja, hanem az én icipici Ciripemé... Én igenis értem a női logikát, és a férfiak ösztönsz@rjait, de ezt inkább megvitatom MSNen... Igenis létezik női logika és férfi logika... Nagyon nem egy rugóra jár az agya a 2 nemnek :D ÉS ezt kísérletek egész sora bizonyítja :D Mellesleg Scampi: Donald Rumsfeld férfi volt, így könnyű egy férfinak, a férfi szemszögéből hiányolni a női logikát :D ÉS nem csak könnyű hanem nagyon hímsoviniszta jellem :D

Te biztosan tudod, hogy férfi volt???:) Akkor te tudsz valamit ami talán nem létezik és mi nem is tudjuk de................. :DDDDDDDD

Én csak gyanítom, hogy a női hormonok megtámadhadták gyermekkorában :)))))))

Ryan: befejeztem, csak olyan késztető erőt éreztem, hogy nem tudtam visszafognoi a nem létező, tehetségemet ............ :)))))))

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #25 on: 2009 January 07, 09:12:19 am »
Ki az a nőnemű gyerekének olyan nevet hogy Donald? Most őszintén... A másik meg hogyha meleg volt, attól ő még nem nő... Még közel sem forog úgy az agya mint egy nőnek! Én meg a melegeket nem fogadom el, így ha Donaldot valóban "női hormonok áldozata lett" attól nekem még hapi marad :D

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #26 on: 2009 January 07, 09:15:38 am »
Ki az a nőnemű gyerekének olyan nevet hogy Donald? Most őszintén... A másik meg hogyha meleg volt, attól ő még nem nő... Még közel sem forog úgy az agya mint egy nőnek! Én meg a melegeket nem fogadom el, így ha Donaldot valóban "női hormonok áldozata lett" attól nekem még hapi marad :D

Na látod ez az amikor a külsőt bírálod :) de belül ki tudja mi lakozik? Ne zárd ki az ismeretlent mert akkor nem tudod meg soha , hogy létezik e............. :)

Igenis lehet, hogy Donald Rumsfeld valójában NŐŐŐŐŐ!!!  :DDDDD
« Last Edit: 2009 January 07, 09:17:34 am by scampi »

Lidy

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #27 on: 2009 January 07, 09:32:57 am »
Nem nő... nagyon nem nő....
http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Rumsfeld            gyengébbek keressék magyarul...
így marad az állítás Scampi miszerint férfi logika szerint ítéled meg a nőit :D Mellesleg nem ítélek külső alapján, már megtanultam, hogy ne... így keress olyat aki nő és úgy nyiltkozik a női logikáról :D

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #28 on: 2009 January 07, 09:37:19 am »
Nem nő... nagyon nem nő....
http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Rumsfeld            gyengébbek keressék magyarul...
így marad az állítás Scampi miszerint férfi logika szerint ítéled meg a nőit :D Mellesleg nem ítélek külső alapján, már megtanultam, hogy ne... így keress olyat aki nő és úgy nyiltkozik a női logikáról :D


Némi rúzs egy kis szemfesték és szerintem belefér :))))

RyAn

  • Guest
Re: SEGÍTSÉG! Felújítás!
« Reply #29 on: 2009 January 07, 09:39:59 am »
no tessék átmenni a másik topicba mert igy nem fogják megtalálni h Lidy mit akar felújitani a kisbogáron :)