Author Topic: Hőmérő beszerelés  (Read 3233 times)

Szaaby

  • Guest
Hőmérő beszerelés
« on: 2008 June 03, 15:58:46 pm »
Sziasztok!

Tanácsokat szeretnék kérni, arról hogy vettem egy külső-belső hőmérőt és szeretném beszerelni az MK4-embe de nem tudom hova lenne érdemes rakni a külső érzékelőt.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.: Szaaby

Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: Hőmérő beszerelés
« Reply #1 on: 2008 June 03, 16:11:50 pm »
A műszerfal alatt vagyis mögött ahol a motortérbe mennek a vezetékek ott kivezeted és az első lökös környékére elvezeted.Szerintem ott ideális ;)
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen

dadbear

  • Guest
Re: Hőmérő beszerelés
« Reply #2 on: 2008 August 20, 16:39:51 pm »
 :notworthy:Sziasztok ! :icon_salut:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is oda tettem, de egy kicsit csal, mert felveszi a napon felmelegedett
fém, hőmérsékletét is, +,- 4-5fok.

Szaaby

  • Guest
Re: Hőmérő beszerelés
« Reply #3 on: 2008 August 20, 19:52:47 pm »
Sziasztok!
eljutottam odáig hogy elhelyezzem az érzékelőt
az első lökős alá raktam be és szerintem elég pontosan mutat mivel nem fémhez rögrítettem.
üdv.: Szaaby

FordTom

  • Guest
Re: Hőmérő beszerelés
« Reply #4 on: 2008 August 21, 21:39:56 pm »
én is erősen gondolkodok egy ilyen hőmérő beszerelésén csak fáj a szivem kiadni 2000-3000ftot egy kínai csak hőm. mérő cuccosra a helye meglenne a műszerfalon középen :) de valami olcsóbb megoldáson töröm a fejemet már régóta... fatherom mivel hűtős ajánlotta hogy a hűtőházaknak a vezérlő hőmérőjét rakjuk be oda és űberfrankók vagyunk de kikéne vágni a műszerfalat szoval törőlve



belehet állítani pl hogy mikor kapcsoljon a hűtő ventilátor és stb -60Ctől teljesen +150Cig mérnek.... nem buta cuccok ezek csak picit drágák.. speciel manuális klíma mellé is belehet rakni :) hogy az adot hőmérsékleten kapcsoljon a klíma :)