Author Topic: Mk-3 gyári hátsószárny!  (Read 4142 times)

Offline doubleo

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 343
  • Segített?: +16/-1
Mk-3 gyári hátsószárny!
« on: 2007 October 14, 10:45:45 am »
Szakmai tanácsra lenne szükségem ;)
Majdnem vettem egy mk 3 as szerintem Rs hátsószárnyat ami a szélvédő( hátsó :D) fölé van szerelve.
Azért csak majdnem mert nem tudtuk leszedni. A látszat az, hogy egy rohadt erős ragasztóval van rögzítve egy gumi lapra, mivel a nyitott csomagtér ajtó résein sem láttunk átmenő csavarokat így igyekeztünk levágni egy éles szikével ! De sajna a szike nem volt elég széles meg naon makacs ragasztóval készült hát minden maradt a helyén. Kérdés : Alap helyzetben ez hogy van rögzítve, hogy a faxomba jön le és ha lejööt hogy lehet szépen strapabíróan áthelyezni az eminyére???? ??? Előre is köszi a seg(g) ítséget! :notworthy:
Apám mindig azt mondta: Fiam a munkát és a sarat, messziről kerüld! Nekem ez eddig bevált!

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Mk-3 gyári hátsószárny!
« Reply #1 on: 2007 October 14, 10:53:49 am »
Szakmai tanácsra lenne szükségem ;)
Majdnem vettem egy mk 3 as szerintem Rs hátsószárnyat ami a szélvédő( hátsó :D) fölé van szerelve.
Azért csak majdnem mert nem tudtuk leszedni. A látszat az, hogy egy rohadt erős ragasztóval van rögzítve egy gumi lapra, mivel a nyitott csomagtér ajtó résein sem láttunk átmenő csavarokat így igyekeztünk levágni egy éles szikével ! De sajna a szike nem volt elég széles meg naon makacs ragasztóval készült hát minden maradt a helyén. Kérdés : Alap helyzetben ez hogy van rögzítve, hogy a faxomba jön le és ha lejööt hogy lehet szépen strapabíróan áthelyezni az eminyére???? ??? Előre is köszi a seg(g) ítséget! :notworthy:


hijjá fel!!!!
06309610963

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: Mk-3 gyári hátsószárny!
« Reply #2 on: 2009 February 14, 09:44:10 am »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.
D.V.Zs.