Author Topic: Más színű kárpit?!?!?  (Read 6555 times)

andris007

  • Guest
Más színű kárpit?!?!?
« on: 2007 August 30, 18:08:44 pm »
Kedves fórumozók, segítségeteket kérem, Ti vagytok minden reményem!

Tehát: szeptemberben fogom átvenni új fiestámat (tango red, 1.4, fresh plus) és a kárpit fekete helyett PIROS lesz... :P Indok: a gyár így rakta össze, ez van, a kereskedő nem tehet róla... :'( Na ez az, ami engem nem érdekel... Én fekete  :-Xelsővel, amolyan kis "morcos méregzsákot " szeretnék, erre kapok egy totál másmilyen belsőt... a kereskedő aszonta, "kárpótol" valamivel, már előre látom a pillanatot, amikor odaadja a repiajándékot ami áll egy esernyőből max.. :laugh:
Szerintetek meddig mehetek el "kárpótlás" gyanánt? Mi az, a szint, ami még nem pofátlan? Mivel kárpótolhtna engem a kereskedés? (alufelni, téligumi :-X?)


a segítséget előre is köszönöm, segítsetek léccciiiii!!!!!!!!!!!!    :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:


                                                                     Andris
« Last Edit: 2007 September 01, 09:17:19 am by viktorwrz »

geriagyik

  • Guest
Re: Nagy a bajom, SEGÍTSÉÉÉÉG
« Reply #1 on: 2007 August 30, 18:14:23 pm »
Simán kérj egy felnigarnitúrát!!!!!!

Ryan

  • Guest
Re: Nagy a bajom, SEGÍTSÉÉÉÉG
« Reply #2 on: 2007 August 30, 18:32:03 pm »
az a minimum amit adhatnak ;D

Robi

  • Guest
Re: Nagy a bajom, SEGÍTSÉÉÉÉG
« Reply #3 on: 2007 August 30, 18:41:03 pm »
Kárpótlás: "Fogjátok a piros vackotokat és kicserélitek feketére..." "Itt a szemem előtt áthúzzátok!"
Elviekben a vevő az első. Mondjak még vmit?
Vagy nyíltabban: Kárpótlásul kérj bele fekete kárpitot!  :D

Vagy állja az áthúzás költségét.

Üdv! Sok sikert!

Offline doso22

  • doso22
  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 312
  • Segített?: +6/-0
  • egy 1996-os MK4-es büszke és boldog tulajdonosa!
    • Doso oldala
Re: Nagy a bajom, SEGÍTSÉÉÉÉG
« Reply #4 on: 2007 August 31, 11:38:57 am »
Simán kérhetsz másik felnigarnitúrát, vagy téligumikat felnivel, vagy valami extrát esetleg amit még be tudnak tenni, akár még esőérzékelős ablakot is... mert a listában meg van az ára az igaz, de nekik mindez csak anyagárba van, és ezt nem szabad elfelejteni!
Ha meg sokalják akkor max aztmondja hogy nem... de szerintem nem mondanak ilyet!
Pl nekünk (igaz nem új verdánál) de volt egy rossz tapasztalatunk!
Nagyfater vett egy 406-os Peugeot erőgépet 3000 es mocival...  (220 paci) olyan 2 milla körül!
Bemutató autó volt, meg a szalon vezető szerelőjének a verdája, szóval olyan kombináció amiben elhiszi az ember, hogy 8 év alatt 46.000 km van benne!  ::)  mert az állapota is olyan volt!
Erre kiderült egy szervíz alkalmával, hogy 100.000 körül volt egy fedélzeti computer csere, amiről ugyebár nem szóltak...(és ilyenkor az új 0 ról kezdi számolni a dolgokat!) így már esedékes egy nagyszervíz....
Visszamentünk és elég eréjesen az esztalra csaptunk....  :D háát rögtön meghívtak egy ebédre, meg kávé... amíg kitalálják mi legyen, mert nem volt bent a főnök! És a vége az lett hogy ők megcsinálták saját költségen a szervizelést... nekünk az lett volna 100.000-200.000
Igaz ez azért másmilyen dolog mert itt azért az eladó is ludas volt! Bár saját bevallása szerint nem tudta!
Mondjuk a Te esetedben egy zsír új verdáról van szó csak nem olyan összeállításban!
És akkor mi van, ha esetleg vársz másikra? azt meg adják el akinek tudják... úgyis még 0 kilóméteres!
És hoznának egy másikat!
(Mert ha csak kiálsz a parkolóba és úgy akarod Te eladni akkor már bukta...van rajta!)
Vagy meg kell békélni a piros belsővel!
« Last Edit: 2007 August 31, 11:40:49 am by doso22 »
Ford Fiesta 1.25 16v Zetec S
Techno felszereltségű…: szervo, elektromos ablak, elektromos fényszóró állítás, ABS, kipörgés gátló,blokkolásgátló,14" alufelnik, Sony MEX-1GP fejegység, neonok...

Kisbíró

  • Guest
Re: Nagy a bajom, SEGÍTSÉÉÉÉG
« Reply #5 on: 2007 August 31, 23:03:07 pm »
sziasztok!
nekem abba kellene segiteni valakinek:)h beázik a kocsim:(napfénytető:(na...szóval a napfénytetőhöz kéne gumitömités mert elvan érve kicsit már de gyárit nem kapok mert azt mondták leállitották a gyártást:S!Aki tudna rajtam segiteni irjon!
előre is köszönöm!

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re: Más színű kárpit?!?!?
« Reply #6 on: 2007 September 06, 18:51:24 pm »
Heló
Én is hasonló cipőben jártam mint te,csak nálam sokkal több volt a bibi( kék szinü müszerfal szürke helyett,gyári sötétités a hátső üvegeken az se nagyon volt)
Felajánlották hogy rendbe hoznak mindent (müszerfalcsere,fóliázás)
nem fogadtam el
16 os alufelnit kértem helyette nagy nehezen meg is kaptam
A müszerfalat azért nem cseréltettem ki mert:1.ne szeggyék szét ami gyári az már tuti nem lesz olyan mint kéne
2.Hazafele útón megteccett és már nem adnám oda semmiért
tehát én csak a sötétítés helyett kértem a felniket valójában de ugye ezt ők nem tudják
azt javaslom minnél több cuccot húzzál le róluk
Ja és ha megkérdezhetem hol és melyik kereskedés tette ezt veled?

Ryan

  • Guest
Re: Más színű kárpit?!?!?
« Reply #7 on: 2007 September 06, 20:47:54 pm »
Gumikat a tetöablaknál kend be glicerinnel nekem ezt javasolták!
igy majdnem vissza nyeri gyári állapotát!
(én csak holnap fogok venni)

Offline Osceola

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 114
  • Segített?: +3/-1
Re: Más színű kárpit?!?!?
« Reply #8 on: 2007 September 24, 17:32:51 pm »
Hali.

Legyél pofátlan kérjél amit csak szeretnél , én Dunaújvárosban vettem a gépet , nekem csak azért adtak
egy rakás motyót mert Kecskemétről elmentem hozzájuk kocsit venni pl:váltózár , Fiesta feliratos szőnyeg ,
magnós rádió hejett cd-s , egy év extra garancia .
Ugyhogy alkudozz BÁTRAN !
Tuggyad mán ,hoty én vagyok a gyorsabb !!! :)

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Más színű kárpit?!?!?
« Reply #9 on: 2007 December 20, 13:10:48 pm »
Abszolút pofátlannak kell lenni, mint ők tették veled követeld a kívánt kárpitot és ezen felül ami megtetszik kárpótlásul, ugyanis a szíved hirtelen megált egy pillanatra így 1 évvel kevesebbet élsz (na jó ez a csúnya szöveg, de gondolj csak bele) nem tudják így időben teljesíteni, nelked több utad van a kereskedőbe és még kismillió kényelmetlenséged, adódik emiatt, ha meg legyintenek fenyegetőzhetsz a Ford közép és keleteu kirendeltslégével, arra már reagálni fognak, mert iszonyatpénz esik el tőlük, ha ily panasz éri őket, a központnál! Sok sikert.
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D