Author Topic: Mk3 bukocső???  (Read 7321 times)

geriagyik

  • Guest
Mk3 bukocső???
« on: 2007 February 13, 22:19:53 pm »
Van vkinek képe becsövezzett fiestáról,amin nagyjából látszik a szerkezet?

372zoli

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #1 on: 2007 October 25, 21:59:36 pm »
Hi. Ez a sajátom ha érdekel segítek. /ralili.vinfo.hu/ nem kell www.üdv Zoli

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #2 on: 2007 October 26, 05:18:28 am »
Hi. Ez a sajátom ha érdekel segítek. /ralili.vinfo.hu/ nem kell www.üdv Zoli

milyet tudsz?
mennyiért

nandi

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #3 on: 2007 October 26, 15:38:00 pm »
Én becsöveztem az Xr2i-met, majd holnap lefényképezem, aztán rakok fel róla képeket, vagy privátban el tudom küldeni. Egyébként mintának ezt az angol oldalt használtam : http://www.zetecinside.com/xr2/pictures6.htm

nandi

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #4 on: 2007 October 30, 13:48:24 pm »
Lefotóztam a "csövezésemet" ha nagyobb méretben kell, privátban el tudom küldeni. Nagyrésze húzott csöböl van, 3,2-es falvastagság, a kisebb csövek hosszvarratosak. Nem akartam túl nehezet, meg gépkönyvezni úgysem akarom, bohóckodásra elég ez is.

[a csatolmány törölve]

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #5 on: 2007 October 30, 14:34:58 pm »
Én becsöveztem az Xr2i-met, majd holnap lefényképezem, aztán rakok fel róla képeket, vagy privátban el tudom küldeni. Egyébként mintának ezt az angol oldalt használtam : http://www.zetecinside.com/xr2/pictures6.htm

hegesztett mindenhol?
mennyi pénz volt és hol?

üdv

nandi

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #6 on: 2007 October 30, 15:38:56 pm »
Hegesztett mindenhol, én + egy profi hegesztő srác csináltuk, ő már csövezett A csoportos Astrát, amivel Rally 1-ben mentek, meg pár kocsit. A cső olcsó volt, kb. 14.000 ft volt (Dunaferr), a hegesztő srác haveri alapon egy 10-est kért, a helyet béreltük, az volt 5.000, meg csőhajlítót kellett bérelnem, az volt 2.000 ft.
Én is végig ott voltam, vágtam, hajlítottam, 3 és fél munkanap volt, tehát olyan 30 óra. Mérés, próba, vágás, hajlítás, csiszolás, szóval el lehet vele játszani... De festeni sem volt egyszerű, spray-vel fújtam, ráment 7 doboz, meg tiszta por lett minden. Azért van benne néhány fekete cső, hogy ne legyen olyan "feltűnő" messziről, hogy cső van benne, a fehér szín nagyon világít. Meg mostanában az A oszlopnál lévő csövek a WRC kocsikban is feketék, nem zavarja annyira a sofőrt gondolom.

[a csatolmány törölve]

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #7 on: 2007 October 30, 17:00:48 pm »
Hegesztett mindenhol, én + egy profi hegesztő srác csináltuk, ő már csövezett A csoportos Astrát, amivel Rally 1-ben mentek, meg pár kocsit. A cső olcsó volt, kb. 14.000 ft volt (Dunaferr), a hegesztő srác haveri alapon egy 10-est kért, a helyet béreltük, az volt 5.000, meg csőhajlítót kellett bérelnem, az volt 2.000 ft.
Én is végig ott voltam, vágtam, hajlítottam, 3 és fél munkanap volt, tehát olyan 30 óra. Mérés, próba, vágás, hajlítás, csiszolás, szóval el lehet vele játszani... De festeni sem volt egyszerű, spray-vel fújtam, ráment 7 doboz, meg tiszta por lett minden. Azért van benne néhány fekete cső, hogy ne legyen olyan "feltűnő" messziről, hogy cső van benne, a fehér szín nagyon világít. Meg mostanában az A oszlopnál lévő csövek a WRC kocsikban is feketék, nem zavarja annyira a sofőrt gondolom.

hegesztett mindenhol?
minősített hegesztő a barátod?
vállal még ilyet(helyet tudok meg co-t is)?
ha igen mennyiért(csak munkadíj mert anyagot én veszek kötött hogy miből lehet)

köszi

zoli

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #8 on: 2007 October 30, 17:34:02 pm »
Hi. Ez a sajátom ha érdekel segítek. /ralili.vinfo.hu/ nem kell www.üdv Zoli

milyet tudsz?
mennyiért

Amilyet szemed kiván, én csináltam ára megegyezés szerinti.Homológ legyen rt-re amatörre. A követelményt pedig itt olvashatod MNASZ.hu technikai szabályzat biztonsági felszerelések /gr;N.A.H/
« Last Edit: 2007 October 30, 17:50:54 pm by zoli »

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #9 on: 2007 October 30, 18:33:42 pm »
Hi. Ez a sajátom ha érdekel segítek. /ralili.vinfo.hu/ nem kell www.üdv Zoli

milyet tudsz?
mennyiért

Amilyet szemed kiván, én csináltam ára megegyezés szerinti.Homológ legyen rt-re amatörre. A követelményt pedig itt olvashatod MNASZ.hu technikai szabályzat biztonsági felszerelések /gr;N.A.H/

kellene nekem egyet csinálni,de saját követelmény szerint....
irok egy mélt hogy miről lenne szó,most per pill vagyok chat-en is

nandi

  • Guest
Re: Mk3 bukocső???
« Reply #10 on: 2007 October 31, 16:14:47 pm »
hegesztett mindenhol?
minősített hegesztő a barátod?
vállal még ilyet(helyet tudok meg co-t is)?
ha igen mennyiért(csak munkadíj mert anyagot én veszek kötött hogy miből lehet)

köszi
[/quote]
Mindenhol hegesztett, a srác minősített hegesztő, de már nem hizsem hogy vállal mégesgyet, ezt is a szabadsága idejére kellett időzítenem, de azért megkérdezem.