Author Topic: Ajtóborítás  (Read 4476 times)

Offline Robee86

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 68
  • Segített?: +0/-0
Ajtóborítás
« on: 2009 June 04, 16:00:22 pm »
Lenne egy olyan problémám, hogy az első ajtókon a borításom levált a vállakról. Vagyis érthetőbben úgy néz ki a dolog, hogy az ajtóborítás valamilyen faros-szerű lemezből van és a vége vissza van hajlítva, aminek be kéne akadni az ajtón lévő vállakba. Nekem sajnos ez a visszahajlítás kicsit eleresztett, az anyag kirúgta magát és nagyon nem akar a vállakba beleakadni. >:(
Az a baj, hogy pont ilyen kárpitot meg nem fogok találni, több helyen is megkérdeztem... >:(
Ideiglenesen ugy van megoldva, hogy hozzá van csavarozva az ajtóhoz a borítás és fekete kis kupakok vannak a csavarok tetejére téve. Egy fokkal jobb mintha elállna a borítás, de nem egy díjnyertes mű. :)
Valakinek valami megoldás, ötlet?

RyAn

  • Guest
Re: Ajtóborítás
« Reply #1 on: 2009 June 04, 16:02:03 pm »
ablak leteker
belsö vizzáró fekete vmi ki igy simán beakad a helyére és utána fekete szir sz*r vissza és kész...

Offline Robee86

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 68
  • Segített?: +0/-0
Re: Ajtóborítás
« Reply #2 on: 2009 June 04, 16:12:59 pm »
Nem jól értelmezted! Nem az a baj, hogy nem tudom hogy kell beakasztani, hanem nem lehet! :(
Annak a faroslemeznek a vége úgy kirugta magát, hogy szabadkézzel be se lehet hajlítani.

TomeeFiesta

  • Guest
Re: Ajtóborítás
« Reply #3 on: 2009 June 04, 17:47:29 pm »
hm... magyarúl megszívta magát vízzel és nem akad vissza azokba a fülekbe. hajj jajj... első gondolatom az hogy ajtó borítésokat szerezni vagy azt az eggyett.. szövetett venni és az egészet igényesen behúzni mind az összes ajtót.
a másik gondolatom az hogy ragasztó és össze préseled... pl satuba berakod...

RyAn

  • Guest
Re: Ajtóborítás
« Reply #4 on: 2009 June 04, 19:32:09 pm »
Nem jól értelmezted! Nem az a baj, hogy nem tudom hogy kell beakasztani, hanem nem lehet! :(
Annak a faroslemeznek a vége úgy kirugta magát, hogy szabadkézzel be se lehet hajlítani.

leirtam... ugy belehet mert ugy nyersz még másfél centit abba meg csak be akad után meg rákell nyomni a fekete sz@rt...

nekem is ilyen sajnos de rs1800 kárpitot szerezz ami gyárilag elektromosablakos  :-\

Offline Robee86

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 68
  • Segített?: +0/-0
Re: Ajtóborítás
« Reply #5 on: 2009 June 04, 19:47:25 pm »
Lehet, hogy a satus megoldást megtesztelem! Valahogy mindenképp ezt szeretném megcsinálni, mert a hátsó ülések tipp-topp állapotban vannak, szóval azokat felesleges lenne áthuzatni, ugyanakkor az első üléseim rs ülések, tehát nem szeretnék egy 3. féle borítást az ajtókra! :)
Az a baj Ryan hogy nagyon durván eláll, egyszerűen nem bírom visszafeszíteni, egyedül csak így ahogy most van (csavarozva). Sztem megsatuzom! :)
Köszönöm a tanácsokat! ;)
Vagy esetleg tud valaki eladó rs első ajtóborítást?

UI.: Arra gondoltam még hogy mi lenne ha vennék egy bontott ajtóborítást, arról leszedném a kárpitot és felhúznám rá az enyémet. Szerintetek ez kivitelezhető?