Author Topic: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!  (Read 20984 times)

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #15 on: 2007 January 23, 17:30:43 pm »
A Cromax-nal 2000 es 3500 kozott vannak az arak (per db).
http://www.fordalkatresz.com/index.php?main=23277536&action=alkat&open=23279570&autotipus=I&termek_al_id=3745
Szoval kb. jogos.
Mk6 1.3 benzin

hidas69

  • Guest
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #16 on: 2007 January 23, 20:55:06 pm »
Szerintem ingyen volt,mert nekem amikór dieselem volt és cserélték akkor került ennyibe. Csak akkor még 2001-et irtak. :notworthy:

XoxO

  • Guest
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #17 on: 2007 January 23, 21:55:30 pm »
hello

Hu akkor jo megnyugottam nemvoltam tisztaba az araval :) de most hogy elmontatok mar kepbevagyok :) meg1x koszi


Canyon

  • Guest
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #18 on: 2008 July 24, 21:08:10 pm »
Nem vagyok egy nagy spiler, meg nem is dieselem van, de ha nem forog az indito motor, akkor az lehel, hogy nem izzitogyertya hibara utal  :). Bocs.

a. Feltehetoen megmerted az aksi feszultseget. Ha a motor felporgetesekor felfenylenek a lampak, akkor van toltes.
b. Probald ki, hogy inditozaskor erosen elhalvanyulnak-e a lampak. Ha igen, akkor gyenge az aksi, vagy rossz az erintkezes a saruknal.
c. Hallasz-e kattanast az inditozaskor. Ha nem, akkor nem huz be a behuzomagnes. Tehat vagy nem kap feszultseget, vagy hibas.
d. Ha van kattanas, akkor meg mindig lehet, hogy nem huz be elegge a magnes, ahhoz, hogy az inditomotornak feszultseget adjon az erre szolgalo kapcsolo. Ilyenkor szoktak finoman kalapaccsal megkoppantani a kornyeket, hogy megzokkenjen a magnes.
e. Vagy hibas az inditomotor.
f. Vagy nincs tobb otletem.




Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #19 on: 2008 July 25, 13:32:06 pm »
Üdv Canyon!

Nem írtad be, hogy mi a probléma.  :)
Mk6 1.3 benzin

szabi101

  • Guest
Re: beragadt az ajtó...
« Reply #20 on: 2008 July 25, 14:04:38 pm »
heló!

ford fiesta 3 ajtós '98-as. szétment a zár, hogyan szedjem le akárpitot a megnézéséhez? fontos és sörgős!!! köszönöm.
üdv: szabina

Robi

  • Guest
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #21 on: 2008 July 25, 15:00:55 pm »
Ha 98-as az feltehetően MK4, és azt hiszem, h 1 csavar fogja a kilincsnél (belül) a többi teendő annyi, h le kell pattintani az ajtópanelt.
Ilyen pattintós vackokkal van feltéve. Én úgy tudom.

Offline tarcsy

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 310
  • Segített?: +10/-1
  • prof. dr.
Re: beragadt az ajtó...
« Reply #22 on: 2008 July 25, 15:09:10 pm »
heló!

ford fiesta 3 ajtós '98-as. szétment a zár, hogyan szedjem le akárpitot a megnézéséhez? fontos és sörgős!!! köszönöm.
üdv: szabina


Szia!

a kilincsnél (ha jól láttam) van egy csavar, azt mindenképp ki kéne szedni, utána onnan a műanyagot. a kapaszkódóban is nézd meg, szerintem ott is van csavar, illetve ajtó/kárpit alján esetleg, a tároló zsebet is megnézném, illetve ha kinyitod az ajtót(ami nem biztos hogy megy) akkor a zárszerkezet felőli oldalán lehet még csavar ami tartja a kárpitot. ha ezek megvannak, akkor csak le kell pattintani, mert egy pár pattent biztos tartja. kicsit erősebben meghúzod és lenn is van! vissza meg csak fölpatt, visszacsavar és kész!

remélem tudtam segíteni!

üdv!

szerk.:
na akkor én egy kicsit többet mondtam :P túl negatív a hozzáállásom ;D

bantoomi

  • Guest
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #23 on: 2008 July 25, 16:22:11 pm »
Szia!

Egy csavar tartja a kilincs mögött, egy a behúzófülnél és egy a zseb környékén egy nagyobb csavartakaró mögött. Érdemes előbb azonban leszedni a külső tükör csavarjait takaró kis háromszöget is, hogy a le tudd szedni a kárpitot. Utána már tényleg csak pattintós bolhák vannak, alul kb négy is, szóval elég jól meg kell húzni, hogy lejöjjön.

Sok sikert!

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: nemindul a kocsi aki tud irjon segitsen!!
« Reply #24 on: 2009 February 04, 18:07:07 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK1-MK2 szériák részlegébe!

Moderátor: DVZs
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D