Author Topic: Segített +/- ?  (Read 14167 times)

Robi

  • Guest
Re: Segített +/- ?
« Reply #15 on: 2008 April 11, 23:39:51 pm »
Nekem is van -om, de szerintem a "Minden ami tuning" topikban szerezhettem! :D
Nem érdekel... Nem emiatt segítek, és ha segítek akkor a legjobb tudásommal... Lehet, hogy vkinek ez kevés. :)
 :notworthy:

Dipper

  • Guest
Re: Segített +/- ?
« Reply #16 on: 2008 April 12, 00:28:46 am »
Ejjj,ejj...na ez azért elég meleg....senkire 1 rossz szót-se-NIE mig nem mondott rosszat!Netes társadalom máskáppen beszél billentyűn mint az életben....és ezért nem is szabad senkinek kiakadnia,ha nem érti meg valaki...Mindenki megvan dorgálva!!!Elyneee bejlyneee!!
Ha ien előordul akkor én is kilépek végleg!!!Sajnos én is több hideget kaptam már itt mint meleget!Mindenki felvág,így jó szerinte,meg úgy,pedig csak a saját szociális válemény...az a baj hogy többnyire semmi alapja nincs...csak úgy bele a levegőbe!!!!
Adjatok nyugottan 1000 minuszt,én lexarom!De jó lenne,ha nem rizsázna senki és csak a frankó lenne,nem csak az önérzet!!!

Na jó8!
Gondoljátok át!

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Segített +/- ?
« Reply #17 on: 2008 April 12, 12:06:15 pm »
Ejjj,ejj...na ez azért elég meleg....senkire 1 rossz szót-se-NIE mig nem mondott rosszat!Netes társadalom máskáppen beszél billentyűn mint az életben....és ezért nem is szabad senkinek kiakadnia,ha nem érti meg valaki...Mindenki megvan dorgálva!!!Elyneee bejlyneee!!
Ha ien előordul akkor én is kilépek végleg!!!Sajnos én is több hideget kaptam már itt mint meleget!Mindenki felvág,így jó szerinte,meg úgy,pedig csak a saját szociális válemény...az a baj hogy többnyire semmi alapja nincs...csak úgy bele a levegőbe!!!!
Adjatok nyugottan 1000 minuszt,én lexarom!De jó lenne,ha nem rizsázna senki és csak a frankó lenne,nem csak az önérzet!!!

Na jó8!
Gondoljátok át!

Igen sok igazság van abban amit írtál, éppen ezért én örülök neki ha valakinek jó - jobb - ötletei vannak vagy szebb autója, háza, macskája, :), vagy egyszerűen jobban tud valamit mert esetleg megtapasztalta. Ez az élet rendje. Sőt tanulni is lehet belőle! A tapasztalatait mindenki leírhatja - szerintem - az még nem jelenti azt hogy rossz ember lenne. Volt amikor én is másképpen gondoltam dolgokat de az idő és az úton eltőltött kilóméterek, sokat változtattak a véleményemen, ezt meg is szoktam osztani, nem biztos hogy másnak is az a jó ami nekem, és fordítva. Nem szabad így felhúzni magunkat. Sokszor ha kényes témát feszegetek - mert tudom hogy van illyen bőven - már előre leírom hogy ez az ÉN véleményem és hogy kényes az ügy mert általában mindjárt rá csap valaki ............ ezt szeretném megelőzni, de semmiképpen azzal hogy nem írom le amit gondolok, mindezt az egyén tiszteletbentartásával.

Az önérzet az változó emberenként! :) Ez is így van jól!

Üdvözlet