Author Topic: Angel Eyes házilag  (Read 37994 times)

bi22o

  • Guest

Ryan

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #31 on: 2007 December 16, 16:02:22 pm »
http://www.geocities.com/jvxdriver/eagle_eyes.htm

http://www.youtube.com/watch?v=Qx9uR2v1-ks

GIYF ;D


épp nézegettem a videót amin egy ruhafogas félét láttam !

megkéne probálni átlátszó ruha fogasból plexi helyet az meg ugy hengeres is :D

bi22o

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #32 on: 2007 December 16, 16:27:07 pm »
ja ja, csináljunk egy "hulladékból angel eyes-t" thread-et azzonnal  :) :) :)
( :o nehogy...)

kiskrisz

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #33 on: 2007 December 17, 09:51:43 am »
Hali!
A geo.... weboldalon ugyanabból az akril rúdból csinálja mint amiből én javasoltam!
Csinálok majd én is képeket de csak 2 ünnep között lesz rá időm!

bantoomi

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #34 on: 2007 December 17, 10:45:07 am »
Akinek meg olyan kis vágókorongra fáj a foga mint a geos cikkben, amivel a kis bevágásokat csinálták, az meg szóljon nekem bátran! ;D

Offline tarcsy

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 310
  • Segített?: +10/-1
  • prof. dr.
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #35 on: 2007 December 17, 16:01:33 pm »
Akinek meg olyan kis vágókorongra fáj a foga mint a geos cikkben, amivel a kis bevágásokat csinálták, az meg szóljon nekem bátran! ;D

bantoomi komplett gépre gondolsz? ilyen dremelre?
ha igen akkor légyszi dobjál már egy árat pm-ben!
köszi!
üdv!

bantoomi

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #36 on: 2007 December 17, 22:02:25 pm »
Ment a pm! :)
Én a gép részével kapcsolatban nem nagyon tudok segíteni, csak felismertem a masinát:)

Robi

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #37 on: 2007 December 18, 00:27:17 am »
Tájékoztatásul: 4 db beépíthető Angel Eyes karika 10.000.- HuF (szerelés nélkül).
2500.-/db (egy gyors fejszámolás után). Csak az a baj, darabra nem adják. :)
Megveszik 2-en és elfelezik... elég Fiesta lámpába 1-1 db is. :) (Bár lehet, h egyik kisebb, mint a másik.)
Vhogy így: \ O o \====/ o O / Csodálatos művészi tehetségemmel felvázolva! :)
« Last Edit: 2007 December 18, 00:29:26 am by Robi »

kiskrisz

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #38 on: 2007 December 18, 11:34:56 am »
Tájékoztatásul: 4 db beépíthető Angel Eyes karika 10.000.- HuF (szerelés nélkül).
2500.-/db (egy gyors fejszámolás után). Csak az a baj, darabra nem adják. :)
Megveszik 2-en és elfelezik... elég Fiesta lámpába 1-1 db is. :) (Bár lehet, h egyik kisebb, mint a másik.)
Vhogy így: \ O o \====/ o O / Csodálatos művészi tehetségemmel felvázolva! :)

Nekem van egy feleseleges párosom, vagyis 4 darabom, ha valakit érdekel akkor eladom, sőt úgy is tom csinálni h csak kettőt adok oda valakinek a másik kettőt pedig másnak. Van vezérlése van led benne csak be kell építeni.
Az árban megegyezünk, ha mindent egyszerre levisztek akkor olcsóbb mintha szétbontanám. egyben 7000+posta, külön 4000-4000+posta az ára. Vagy kecskeméten átvehető.

Én is a fent említett árért vettem de MK6-ba nem igazán tudtam beépíteni. meg kitaláltam mást.  ;D

barthaandris

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #39 on: 2008 April 08, 11:28:01 am »
Kedves viktorwrz!!
Segíts nekem légyszives mivel én is hozzá látnék ennek a tuning opciónak csak az a gondom, hogy nem tudom honnan is kéne beszerezni a plexit és henger alakú vagy lapos legyen!!! Ha tudsz erre valami ötletet adni akkor azt nagyon meg köszönöm. Egyépként ahol dolgozok műhelyben oda hoznak bmw-ket audika-t lámpa tisztításra és mivel ezek üveg ragasztóval vannak össze fogatva egy tapéta vágóval széttudjuk szedni!!!

Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #40 on: 2008 April 16, 16:37:27 pm »
Azt, hogy honnan lehet ilyet beszerezni azt sajna nemtom. Viszont sztem köralakút vegyél, az jobban továbbítja a fényt és a hajlításnál sem kell szívni vele annyit. A lámpatestet (MK3-nál) viszont szerintem nem fogod tudni szétkapni sniccerrel. Láttam a neten valahol, hogy sütőbe teszik a lámpát és melegen szépen leválasztható a foncsor az üvegről. Vissza pedig ragasztóval (palmatex, sziloplast stb.) lehet rögzíteni.
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #41 on: 2008 April 16, 19:58:11 pm »
jól mondja viktor! MK3-nál van a fényszóróüveg szélén egy kis kiálló rész ami miatt nem tudod elvágni sniccerrel.

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #42 on: 2008 April 16, 20:00:29 pm »
Kedves viktorwrz!!
Segíts nekem légyszives mivel én is hozzá látnék ennek a tuning opciónak csak az a gondom, hogy nem tudom honnan is kéne beszerezni a plexit és henger alakú vagy lapos legyen!!! Ha tudsz erre valami ötletet adni akkor azt nagyon meg köszönöm. Egyépként ahol dolgozok műhelyben oda hoznak bmw-ket audika-t lámpa tisztításra és mivel ezek üveg ragasztóval vannak össze fogatva egy tapéta vágóval széttudjuk szedni!!!

Nekem van belőle még vagy 4 méter :) Pesten tudok adni belőle. Üdv

Ryan

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #43 on: 2008 April 16, 20:39:52 pm »
ragasztáshoz ajánlom az akvárium ragasztót nekem azzal van mert párásodott az elengedett ragasztó azóta semmi baja nincs :P

barthaandris

  • Guest
Re: Angel Eyes házilag
« Reply #44 on: 2008 April 20, 12:31:22 pm »
Köszönöm szépen a segítséget és scampi nagyon jó lenne ha ki tudnál segíteni egy kevéssel sajna még nem az én kocsimban lesz benne hanem a haveroméban de úgy a szvemen viselem a dolgait mint ha az enyim lenne talán még jobban is ;D