Author Topic: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak  (Read 12355 times)

lewi

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #15 on: 2008 February 12, 15:49:53 pm »
hey!
akkor zsír de most jutott eszembe hogy mondjuk egy tipliszerűséggel nem lenne jó?
csak egy ötlet

Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #16 on: 2008 February 12, 15:53:18 pm »
kivehetö ablakot nem szeretnék :P csak nyithatót  :-X
holnap fel adom neked postán a cuccot csak küld el még egyszer PMbe a cimed :P

lewi

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #17 on: 2008 February 12, 16:23:21 pm »
oxa

Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #18 on: 2008 February 13, 19:15:52 pm »
siker megvettem  :-X
kemény 900 valahány forint volt! 5db! és rendeltem kupakokat  :-X kintre mert az is ramaty állapotban van  :P
kemény 130 forint/darab áron  :o


Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #19 on: 2008 February 14, 14:17:36 pm »
hozzá jutottam ilyen ablakokhoz de kocsim B oszlopában nincs menet csak egy üres lyuk tátong lemezbe lemezcsavar nem nagyon fogja meg !
környékbeli autós boltokat végig kérdeztem nem-e tudnak ilyen popszegecs jellegü cuccot amit csak bekell pattintani a lyukba oszt joccakját de sajnos nem esetleg vki nem tudja mégis honnan tudok szerezni ??? ??? PLS  :notworthy:





>>>Minden komolyabb csavarboltba van. De azért még ne örülj ugyanis amivel bele lehet húzatni az iszonyúan drága. Kb. 30 db ezres. Úgyhogy elötte érdeklődj hogy van e valakinek a környéken.

hogy néz ki ez cucc amivel bekell huzatni vagy mi a neve csak hogy ne nézzenek hülyének a környék lakatosai ha megkeresem öket  :P

zoli

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #20 on: 2008 February 14, 21:51:46 pm »
hozzá jutottam ilyen ablakokhoz de kocsim B oszlopában nincs menet csak egy üres lyuk tátong lemezbe lemezcsavar nem nagyon fogja meg !
környékbeli autós boltokat végig kérdeztem nem-e tudnak ilyen popszegecs jellegü cuccot amit csak bekell pattintani a lyukba oszt joccakját de sajnos nem esetleg vki nem tudja mégis honnan tudok szerezni ??? ??? PLS  :notworthy:





>>>Minden komolyabb csavarboltba van. De azért még ne örülj ugyanis amivel bele lehet húzatni az iszonyúan drága. Kb. 30 db ezres. Úgyhogy elötte érdeklődj hogy van e valakinek a környéken.

hogy néz ki ez cucc amivel bekell huzatni vagy mi a neve csak hogy ne nézzenek hülyének a környék lakatosai ha megkeresem öket  :P

>>>Első ránézésre megszólalásig olyan mint 1 popszegecshúzó. Jobban megnézed akkor márt látni a külömbséget.

Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #21 on: 2008 February 14, 22:07:44 pm »
okés köszi
lehet délután beugrom Ford solymárhoz és megcsináltatom gondolom egy ilyen kis aproságért nem kérnek pénzt :P
de azért elötte a környék lakatosai :P

Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #22 on: 2008 February 15, 15:10:44 pm »
lakatosokat megsem kérdeztem inkább átmentem solymárra !
Ott berakattam ! Srác aki csinálta rendes korrekt volt  8) és mint kiderült régi tag is egyben  :-X
csak már lecserélte Mondeo-ra a Fiestáját  8)
nem volt több mint 10 perc ami alatt sikerült bevarázsolni csak egyik likba logott be egy kis lemez és az volt nehézkes :D  :-X :notworthy:

lewi

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #23 on: 2008 February 15, 15:46:18 pm »
akkor öröm van és boldogság!!  :laugh:
(nem csináltam képeket mert mire odajutottam volna arra már írtad hogy megoldódott)

Ryan

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #24 on: 2008 February 15, 17:48:21 pm »
mi több megoldodott most lettem vele kész teljesen !!!!  :-X
immáron pillangó ablakosan jövök a talira  :-[  :-X

lewi

  • Guest
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #25 on: 2008 February 15, 18:32:55 pm »
szép munka, gratula!  :icon_thumleft:

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: mk3 2 ajtós nyitható hátsó ablak
« Reply #26 on: 2009 February 14, 09:33:17 am »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.
D.V.Zs.