Author Topic: BiXenon MK3-ba  (Read 9755 times)

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #15 on: 2009 April 27, 07:51:01 am »
Valóban kevés volt!
Beleraktuk, de nem volt benne sokáig, mert a bal oldali el is aludt pár perc múlva! Kicsit pihent, majd ismét felkapcsolva működött vagy 3 percig, aztán megint kihunyt! Betettünk egy másik trafót arra az oldalra, de ugyan ez történt azzal is! Aztán megcseréltük az izzókat, de a bal megint ugyanúgy tett mint a csere előtt! Szóval, se a trafó se az égő! Mint hozzá nem értő arra tudtam csak gondolni, hogy valami hőhibával állhatunk szemben! Túlmelegszik valami, és lekapcsol! :( Úgyhogy ahogy beraktuk, úgy vettük is ki, és küldtem vissza hogy cseréljék ki! Ennyit erről... nem jött össze! Talán majd most hétvégén nagyobb szerencsém lesz!

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #16 on: 2009 April 27, 10:16:46 am »
nem lehet hogy a vezetékelése nem volt jó neki?

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #17 on: 2009 April 27, 13:21:26 pm »
Elképzelhető hogy meg volt törve valami, de nem volt energiám kideríteni, ígyhát visszaküldtem az egészet! Biztos hogy jól kötöttük össze, mert azt nem igazán lehet elszúrni! A fene sem tudja! Adnak egy másikat, és kész!
Amúgy meg nagyon klassz volt! Mentem vele egy keveset sötétben, és pirít rendesen.  :)

Gaben

  • Guest
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #18 on: 2009 April 28, 01:11:00 am »
Én ugyan így jártam annó,a szetthez tartozó kábelköteg csere megoldotta a problámát.

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #19 on: 2009 April 28, 07:38:56 am »
Lehetséges, hogy a kábel volt rossz! De mindegy, mert cseréltetem az egészet!
Volt már itt említve, hogy szines helyzetjelzőt nem szabad berakni! A fehér az szinesnek minősül? Lehet olyat kapni egyáltalán valahol? Vagy feketén világítót?  ;D

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #20 on: 2009 April 28, 10:55:51 am »
a KRESZ egyértelműen rendelkezik erről. a fehér szabályos, de csak az izzó, mivel a led nem minősül világító testnek a jogszabály szerint. ennek ellenére ha egy szolíd szórt fényű ledes helyzetjelző izzót raksz be, nem lesz probléma.

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #21 on: 2009 May 11, 10:55:40 am »
Végre belekerült a BiXenon!
Ezuttal nem volt semmi gond, pik-pak meg volt az egész! És még működik is! Már csak egy lámpa magasság állítást kell eszközölni, és kész is!
Nagyon jó lett! :D

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: BiXenon MK3-ba
« Reply #22 on: 2009 May 22, 09:17:44 am »
Az a probléma, hogy az ültetés miatt nem visz el addig mint eredetileg! Hiába állítottunk magaságot, már így is maxon van. Ennél feljebb nem lehet! Pedig még beleférne egy kicsi szerintem! Hogy lehetne valahogy feljebb állítani?