Author Topic: Világítás  (Read 23941 times)

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Világítás
« Reply #45 on: 2009 January 08, 20:32:23 pm »
bull: ha összejön annyiból amennyi neked a két lámpa volt (megjegyzem tényleg nagyon olcsón vetted itthon egy tizessel többe kerülnek...), összeáll egy olyan egyedi lámpa az enyémre aminek párja nincs. Az dokumentálva lesz, és ha kész lesz, valsz akkor fogok tudni másnak is egyedi lámpát készíteni. de előbb a saját, az a próba és mintadarab. :) valsz majálisra összedobok egyet.

Persze hogy olcson hozzá juss ki kell fogni egy jó akciót az ebayen! Ahol én vettem azt a boltot épp árverezték! Most ha jol tudom az mk4 angel 35-40k közt van! A tiedet kíváncsian várjuk és tanulunk! ;D

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: Világítás
« Reply #46 on: 2009 January 09, 16:03:55 pm »
30 körül meglehet úszni a lámpát! Egyik barátom küldött egy linket egy tuning oldalról! Ha gondoljátok megkeresem és belinkelem! Érdekes dolgok voltak! Én most a következő amit felrakok az a nappali fény lesz! (az a ledsor ami ilyen gumiba van fröccsentve ésúgynéz ki, int a SAAB-on vagy, mint az új AUDIkon!) Már csak fel kéne vhogy barkácsolni!

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Világítás
« Reply #47 on: 2009 January 09, 16:47:05 pm »
azt neeeeeee az nagyon gáááány... maradjon az csak meg az audikon....

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: Világítás
« Reply #48 on: 2009 January 09, 17:17:01 pm »
azt neeeeeee az nagyon gáááány... maradjon az csak meg az audikon....

nekem nagyon tetszik!! ha tehetném, mindent ledesítenék! de egyenlőre ez maradt! Viszont nézelődtem jutúbon és egy csomó pofás ledes hátsólámpát láttam! Nem olyan trék, mint amiket itthon lehet kapni! Sokkal szebbek és igényesebbek!  :D

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Világítás
« Reply #49 on: 2009 January 09, 17:28:39 pm »
a ledesítés oké, de az a ledsor... vannak kinn tényleg szép lámpák, ha összejön most egy bolt megnézem hogy nekem hogy áll egy hátsó lámpa, de az első lámpa már tervezés alatt. alapanyag még nincs, de hamarosan készül az is. csak jól kell kijöjjek a boltból amit tervezek. :)

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Világítás
« Reply #50 on: 2009 January 09, 20:06:04 pm »
30 körül meglehet úszni a lámpát! Egyik barátom küldött egy linket egy tuning oldalról! Ha gondoljátok megkeresem és belinkelem! Érdekes dolgok voltak! Én most a következ? amit felrakok az a nappali fény lesz! (az a ledsor ami ilyen gumiba van fröccsentve ésúgynéz ki, int a SAAB-on vagy, mint az új AUDIkon!) Már csak fel kéne vhogy barkácsolni!

Hát gány vagy nem nekem már rég fent van és tetszik! Nekem most a lámpa meg a lökhárittó közt van de be lesz vágva az alsó díszcsikba! Hátsó ledes lámpa meg tényleg szép de nappal egy nulla! Én inkább a kristálylámpát nézegetem pl inpro-tól! Szép igényes és még tetszik is

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Világítás
« Reply #51 on: 2009 January 09, 20:20:50 pm »
ledes hátsó lámpát akarsz? akkor normális nagy fényű ledeket kell belerakni a gyári lámpába és gyönyörűen fog világítani fillérekből megvan.

Offline bull84

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1241
  • Segített?: +42/-0
Re: Világítás
« Reply #52 on: 2009 January 10, 06:16:53 am »
ledes hátsó lámpát akarsz? akkor normális nagy fény? ledeket kell belerakni a gyári lámpába és gyönyör?en fog világítani fillérekb?l megvan.

Az úgy jó is! De amit ugy rendelsz hogy ledes hátsó lámpa! Na az nappal szinte semmi! De lehet hogy van jobb min?ség? is!

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Világítás
« Reply #53 on: 2009 January 10, 11:54:26 am »
ebben igazad van és a ledes hátsó lámpa nem is ócsó...

Offline Matthewben

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 79
  • Segített?: +0/-0
Re: Világítás
« Reply #54 on: 2009 January 10, 12:13:19 pm »
így utólag is boccs a jelzőm miatt! :D nem szerettem volna negatív kritikát adni semmire se! Nekem ezek a fajták még nem tetszenek annyira. Lenne egy elképzelésem, h milyet szeretnék, de olyat sehol sem láttam még. Egyenlőre ez a ledes projekt igen csak pihen. Most sajnos a tető lesz az egyetlen nagyobb beruházásom a közeljövőben... :(

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Világítás
« Reply #55 on: 2009 January 11, 00:38:29 am »
nekem csak egy bajom van méghozzá az egy E betűben manifesztálódik a lámpa búrájában... tehát az fix hogy olyan búra kell ami gyári vagy rendelkezik európai engedélyezési jellel. a többi már kreativitás kérdése hogy ki mit csinál bele :D