Author Topic: egy korrekt szerviz kéne  (Read 8448 times)

gegi

  • Guest
egy korrekt szerviz kéne
« on: 2008 March 22, 14:53:31 pm »
SZasztok,

Pest, vagy vonzása környékén kéne találnom egy korrekt szervízt. Nem feltétlenül márkaszervízt (Kerepesi Petrányi pl.). Lejárt a 3éves garim, a régi szervíz meg vidéken volt, Nógrádban (Bercel Romhányi).

Tudtok vkit?

Előreis köszi!

Gbácsi
« Last Edit: 2008 March 25, 10:34:57 am by viktorwrz »

karesz19

  • Guest
Re: egy korrekt szervíz kéne
« Reply #1 on: 2008 March 23, 05:04:17 am »
Szió!

Én Pestlörincen tudok egyet nagyon rendesek megbízhatóak.Én is hozzájuk hordom a kocsimat.Aránylag elfogadható áron dolgoznak.
Ha érdekel írj és megadom a címet telcsiszámot.
Karesz

Ryan

  • Guest
Re: egy korrekt szervíz kéne
« Reply #2 on: 2008 March 23, 21:02:48 pm »
én ford solymár-t ajánlom nagyon korrektek !
mi az mk7-et oda hordjuk bár az még garis! de mindent korrektül megcsinálnak! árakat ne kérdezz mert muteromék intézték ezeket!

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: egy korrekt szervíz kéne
« Reply #3 on: 2008 March 25, 14:07:16 pm »
Én is Solymárra szoktam járni. A többi szervízről hallott hírekhez képest normálisak. Árban is meg munkában is.
(Eddíg csak rendszeres szervízen voltam náluk és mindíg ott vagyok az autó mellett.  ;))

Sajnos a 3 év még nem jelenti, hogy nem érdemes szakszervízbe menni. A 12 éves rozsdagarancia csak akkor érvényes, ha évente megnézeted a karosszériát.  :(
Mk6 1.3 benzin

Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #4 on: 2008 March 25, 14:21:44 pm »
Én is Solymárra szoktam járni. A többi szervízr?l hallott hírekhez képest normálisak. Árban is meg munkában is.
(Eddíg csak rendszeres szervízen voltam náluk és mindíg ott vagyok az autó mellett.  ;))

Sajnos a 3 év még nem jelenti, hogy nem érdemes szakszervízbe menni. A 12 éves rozsdagarancia csak akkor érvényes, ha évente megnézeted a karosszériát.  :(


Ezzel ugye nem azt akarod mondani hogy 12 évig márkaszervízbe akarod hordani a gépet?
Mert szerintem de lehet hogy rosszul látom a dolgot de akkor egy komplett autó árát is ott hagyhatod a 12év alatt!Vagy túlságossan negatívan látom a dolgokat?
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #5 on: 2008 March 25, 15:30:59 pm »
De, azt akarom mondani.  :) :)

Magam szoktam venni az olajat, meg a szűrőket, tehát ez mindenkáppen jelentkezik, mint kiadás.
Marad a munkadíj, ami 0,8-1,2 óra. Kb. és max. 8000 Ft.

Ha nem akarok magam aláfeküdni (anélkül is hülyének néznek a lakótelepen, annyit mosom  :D), akkor 3-4 ezer forintot egy maszek szerelő is elkér az olajcseréért és az átnézésért.

Az első 2 évben muszály szervízbe menni (szavatosság), tehát marad 9 alkalom, mondjuk 40 ezer Ft.
Ha egyetlen ajtó átrozsdásodik (más fórumon olvasni ilyet), az legalább ennyibe kerül.

Ha el akarom adni, akár 10 évesen is, a vezetett szervízkönyv miatt visszajön a különbözet.

Szóval szerintem nem akkora hülyeség, mint első pillantásra látszik.   :)

Egyébként nem látod túlságosan negatívan a dolgot. Az autózás költségei olyan magasak és annyian szedik le belőle a sápot, hogy a legnegatívabb hozzáállás is optimista a valósághoz képest.  :) :) :) :)

« Last Edit: 2008 March 25, 18:35:08 pm by fiesta2002 »
Mk6 1.3 benzin

Beras

  • Guest
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #6 on: 2008 July 03, 17:33:24 pm »
Sziasztok

Légyszi segítsetek abban, hogy korrekt szervizt találjak Komárom-Esztergom megyében. Egomi vagyok még esetleg szóbajöhet Pest környéke is.
Mit ajánlanátok ? Kinek mi a tapasztalata?


RyAn

  • Guest
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #7 on: 2008 July 03, 17:59:51 pm »
Sziasztok

Légyszi segítsetek abban, hogy korrekt szervizt találjak Komárom-Esztergom megyében. Egomi vagyok még esetleg szóbajöhet Pest környéke is.
Mit ajánlanátok ? Kinek mi a tapasztalata?



Ford Solymár!
korrekt árai vannak és korrekten dolgoznak!

Offline Gyurgyo

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 85
  • Segített?: +0/-0
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #8 on: 2008 July 03, 18:03:49 pm »
Ahová ne menj: For-Top Tatabánya. Heteket kell várni egy egyszerü alkatrészre.Megígérik, hogy hívnak ha megjön a cucc, de /engem/ még soha nem hívtak.Amikor bementem érdeklődni akkor meg azt mondták, hogy hetek óta itt van az alkatrész....beszereléskor kiderült, hogy nem azt rendelték amit kellett volna! Most heteket kell várnom megint. Ja és 1 liter olaj TDCI -be náluk 4200 ft... Nem ajánlom.

Beras

  • Guest
Re: egy korrekt szerviz kéne
« Reply #9 on: 2008 July 03, 19:18:17 pm »
Köszike az info-t. Az esztergomi szervizről nem tud valaki valamit?