Author Topic: Alvázvédelem (Rusztika bt)  (Read 6479 times)

Offline msi

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 103
  • Segített?: +4/-0
Alvázvédelem (Rusztika bt)
« on: 2011 December 14, 14:12:06 pm »
Néhány hónapja csináltattam náluk az alvázvédelmet télre készülve (miután megvettem a (használt)autómat), teljesen korrektek, jó munkát végeznek, kb. 1-1,5 nap alatt szépen megcsinálták (alvázmosással, Dinitrollal elég jó vastagon befújták az alját, így 5-7 évig nem lesz bajom, a kocsi alulról úgy néz ki mintha most gördült volna ki a német Ford gyárból, a motortérben is rozsdamentesítettek, szóval alaposak). Nem volt picipénz (40e pénz) de nekem megér ennyit 5-7 év lelki nyugalom és nem tescos olcsósprayel fújni évente a kocsi alját mert lepattogzik.

Ennyi volt a "reklám" helye, gondolom akinek van műhelye/garázsa az házilag megcsinálja olcsóbbért, de aki kezdő az már csak szakértőkre bízza.

Offline Patics

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 31
  • Segített?: +1/-0
    • AsztrálFény Ezoterikus Stúdió
Re:Alvázvédelem (Rusztika bt)
« Reply #1 on: 2012 February 26, 22:39:11 pm »
Szia!

Mennyi idős az autód? Egy uj kocsinál mikor érdemes először alvázvédelmet csináltatni? A "hirdetésedből" kimaradt, hogy hol lehet őket elérni?

Üdv:
Patics

Offline msi

  • Ült már fiestában
  • ****
  • Posts: 103
  • Segített?: +4/-0
Re:Alvázvédelem (Rusztika bt)
« Reply #2 on: 2012 February 27, 10:05:22 am »
Szia, idén lesz 5 éves az autóm, az előző tulajdonosa elhanyagolta az alvázát és egy-két helyen kicsit rozsdás volt. Elérhetőségük: Telefon: 06-1/261-9328, 1107 Budapest, Mázsa utca 4 (Hétfőtől Péntekig: 7:30-17:00).