Author Topic: Romhányi Autó Kft - Salgótarján  (Read 7745 times)

Offline bitmester

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 180
  • Segített?: +1/-0
Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« on: 2009 March 11, 18:11:58 pm »
Sziasztok!

Erről a szervízről még nincs topik, ezért bátorkodom nyitni egyet, és a mai tapasztalataimat is megosztom veletek.

2. éves szervíz, e-mailben ajánlatkérés, telefonon időpontegyeztetés, kicsit hamarabb megjelen, gyors zöldkártya, irány a szervíz.

Mind a munkafelvevő, mind a szerelő udvarias, barátságos.
A szervízbe beengedtek, így hát közelről figyeltem :)

A szerelő gyors, ügyes és közvetlen.
Pár kérdésem szívesen megválaszolja, most már izzócsere is menne 5 perc alatt :)

Az ajánlatukhoz tartották magukat, a szervíz díja teljesen korrekt.

Olajat, pollenszűrőt vittem, a többi alkatrészt ők adták.

A szervíz mögött csinálják a zöldkártyát és vizsgáztatnak is.

Én teljesen elégedett vagyok, szerintem jövőre is hozzájuk fogok ellátogatni.

Offline SomyGabi

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Re: Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #1 on: 2009 March 12, 16:55:22 pm »
Sziasztok!

Én is ide hordom az autóm, sőtt a mostanit Fiestám itt is vettem (az előzőt Bercelen), mind a szervízzel és az értékesítéssel elégedett vagyok,bár a műszaki vizsga kicsit lassan ment.
Ami az árakat illeti (előző autó tapasztalatok, 1.3 Comfort) 30eFt körül volt a plafon még a 100.000-es szervíznél is. :) Sőtt még gariba cserélték anno az első lengőkarokat mert kb 27000km-nél előjött a kormány szitálás is, és már a gari határidő is majdnem lejárt, de megoldották (egyébként 84eFt a két lengőkar+szerelés+futóműbeáll).
Sajnos a lakatos műhelyüket is volt alkalmam kipróbálni, (kb 1 tenyérni horpadás volt a bal hátsó lámpa alatt), két nap és 14000Ft-o bánta, de akár melyik maszek karosszériást kérdeztem min 20-25 ezret mondott!
Hamarosan jön nekem is az újnál a 20000-es szervíz, kiváncsi leszek rá, úgy egyeztem a munkafelvevővel (szerencsére már jó ismerős) akkor megnézig "Mi zörög hátul", remélem ebben is tunak segíteni.

U.I.: A berceli szervíz is teljesen jó, és ott is voltam, szintén Romhányi-Autó

Offline NemesG

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 33
  • Segített?: +0/-0
Re: Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #2 on: 2009 April 08, 16:08:06 pm »
Szisztok
Olyan kérdésem volna hogy volt már valaki karosszériáztatni ebben a kereskedésben?
Ha igen akkor kb milyen áraik vannak?
Mert két oldalt rozsdásodik a fifim és szeretném valahol megjavitatni.(hegeszteni kell már)
Itt voltam már motordiagnosztikán ami kb 4900ft került.Kb 45perc alatt végeztek vele és tényleg udvariasak,segitőkészek.
« Last Edit: 2009 April 08, 16:13:52 pm by NemesG »

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #3 on: 2009 April 08, 16:13:51 pm »
Sztem vidd el maszekhoz, már nem garis a kocsid, és a maszek is megcsinálja a márkaszervizes ár töredékéért ;)

Offline NemesG

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 33
  • Segített?: +0/-0
Re: Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #4 on: 2009 April 08, 16:21:44 pm »
Hát már nagyon rég nem garanciás
Maszeknál voltam vele oldalankét 20at kér érte.Meg sokáig ott kéne hagynom a kocsit,ezért gondoltam hogy esetleg márkaszervizben próbálom meg,mivel SomyGabi írta hogy horpadást 14ért javitották.
De lehet majd bemegyek személyes megkérdezni.

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #5 on: 2009 April 08, 16:24:19 pm »
több lesz az annál sztem de egy próbát megér. :) az még nem kerül semmibe :P

Szintia

  • Guest
Re:Romhányi Autó Kft - Salgótarján
« Reply #6 on: 2012 October 14, 12:54:50 pm »
Sziasztookk!!! Szerintem nem lehetnek egy segítő készek .. mert  1 hete írtam nekik mailt hogy mennyiért tudnák színre fújni az oldal díszcsíkokat de még válaszolni is lusták.. nem veszik a fáradságot..ez korrekt hozzá állás a részükről!!

 :notworthy: