Author Topic: Acélfelnibe krómperem  (Read 11267 times)

Offline Xerxes

  • Xerxes, A Tiszteletbeli
  • *****
  • Posts: 327
  • Segített?: +8/-1
Re: Acélfelnibe krómperem
« Reply #15 on: 2008 April 27, 17:06:06 pm »
A helyzet a következő: haver 2-hét alatt 3-tárcsát elhagyott,megunta,leszedte.
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy heti szinten több ezer km-ert teker bele igen sz@r utakon.+Nem igazán óvatos tipus.
Azért sok sikert,szeríntem egy próbát megér!

[a csatolmány törölve]
« Last Edit: 2008 April 27, 17:08:27 pm by Xerxes »

Offline doubleo

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 343
  • Segített?: +16/-1
Re: Acélfelnibe krómperem
« Reply #16 on: 2008 April 27, 19:41:40 pm »
Baszki ilyen tényleg van és létezik. Napokban százhalombatta, szürke, mk2, krómperem! én láttam.... csak nem értem utol mert a sárkány elkezdett sipákolni, hogy legyilkolásznak a zsaruk. Hát ennyi.
Apám mindig azt mondta: Fiam a munkát és a sarat, messziről kerüld! Nekem ez eddig bevált!

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
Re: Acélfelnibe krómperem
« Reply #17 on: 2008 April 28, 07:01:22 am »
Baszki ilyen tényleg van és létezik. Napokban százhalombatta, szürke, mk2, krómperem! én láttam.... csak nem értem utol mert a sárkány elkezdett sipákolni, hogy legyilkolásznak a zsaruk. Hát ennyi.

:):):):):):):)

Xerxes!

Köszönöm a képet! Majd meglátjuk, hogy milyet fogok majd kapni, jó lenne krómozottat, vagy legalább polírozottat...ha nem kapok, akkor jön a durva vízüveg...  ;D
:wav:

Offline NemesG

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 33
  • Segített?: +0/-0
Re: Acélfelnibe krómperem
« Reply #18 on: 2008 May 30, 16:10:14 pm »
Sziasztok!
Itt salgótarjánban is egyre több auton ilyen a kerék.De most nem tudom hogy igaz-e de állítólag így nem lehet levizsgáztatni az autot,mert az acélfelninek egyszinünek kell lenni.Egy ismerösömnek is így volt lefestve,és haza küldték a müszakiról hogy fesse egyszinüre.  :-\
Csak nem értem miért kell egyszinünek lennie,ha ez tényleg igy van
« Last Edit: 2008 May 30, 16:12:49 pm by NemesG »

FordTom

  • Guest
Re: Acélfelnibe krómperem
« Reply #19 on: 2008 June 02, 22:00:13 pm »
én is krómos peremet akartam... csak 13-as felnire nem nagyon kapsz ilyen krómos dísztárcsát...  vagy is én nem találtam sehol  ::)
ezüst festék meg fekete festék azt lehet maszkolni és össze dobni.. igaz hogy egy kicsit nagyon kókány és sufni tuning hatása van a dolognak de míg nem veszem meg az alufelniket addig tökéletes tőrténet ez a "tuning" megoldás..



próbáltam króm festékkel... nagy rakat sz***ar... de ez a víz üveges cucc nem rossz.. sőt tetszik :D de kromofágra is gondoltam aztán
felbakol és ami a csövön kifér közben meg oda tartani a polír korongot egy kicsit és már kész is...

Műszakis dolog hülyeség szerintem. Miköze van hozzá hogy nézki a felnim?! A nyomtáv szélesítőért szólhatnak ha nagyon kötekedni akar  >:(