Csevegő > Szervizekről általában

egy korrekt szerviz kéne

(1/2) > >>

gegi:
SZasztok,

Pest, vagy vonzása környékén kéne találnom egy korrekt szervízt. Nem feltétlenül márkaszervízt (Kerepesi Petrányi pl.). Lejárt a 3éves garim, a régi szervíz meg vidéken volt, Nógrádban (Bercel Romhányi).

Tudtok vkit?

Előreis köszi!

Gbácsi

karesz19:
Szió!

Én Pestlörincen tudok egyet nagyon rendesek megbízhatóak.Én is hozzájuk hordom a kocsimat.Aránylag elfogadható áron dolgoznak.
Ha érdekel írj és megadom a címet telcsiszámot.
Karesz

Ryan:
én ford solymár-t ajánlom nagyon korrektek !
mi az mk7-et oda hordjuk bár az még garis! de mindent korrektül megcsinálnak! árakat ne kérdezz mert muteromék intézték ezeket!

fiesta2002:
Én is Solymárra szoktam járni. A többi szervízről hallott hírekhez képest normálisak. Árban is meg munkában is.
(Eddíg csak rendszeres szervízen voltam náluk és mindíg ott vagyok az autó mellett.  ;))

Sajnos a 3 év még nem jelenti, hogy nem érdemes szakszervízbe menni. A 12 éves rozsdagarancia csak akkor érvényes, ha évente megnézeted a karosszériát.  :(

Vadika:

--- Quote from: fiesta2002 on 2008 March 25, 14:07:16 pm ---Én is Solymárra szoktam járni. A többi szervízr?l hallott hírekhez képest normálisak. Árban is meg munkában is.
(Eddíg csak rendszeres szervízen voltam náluk és mindíg ott vagyok az autó mellett.  ;))

Sajnos a 3 év még nem jelenti, hogy nem érdemes szakszervízbe menni. A 12 éves rozsdagarancia csak akkor érvényes, ha évente megnézeted a karosszériát.  :(

--- End quote ---


Ezzel ugye nem azt akarod mondani hogy 12 évig márkaszervízbe akarod hordani a gépet?
Mert szerintem de lehet hogy rosszul látom a dolgot de akkor egy komplett autó árát is ott hagyhatod a 12év alatt!Vagy túlságossan negatívan látom a dolgokat?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version