Author Topic: MK4 műszerfal  (Read 5444 times)

Szaaby

  • Guest
MK4 műszerfal
« on: 2008 February 10, 15:25:02 pm »
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy az MK4-es fiestám műszerfalán bal oldalt van egy autó jel, és azt szeretném megtudni hogy az micélt szolgál?
Ha nem lényeges dolog akkor ki lehet-e cserélni a műszerfalat egy olyanra amin nem az az autó jel van hanem egy fordulatszám mérő?

Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv. mindenkinek.
Szaaby

Ryan

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #1 on: 2008 February 10, 15:37:30 pm »
azt hogy mire való nem tudom de azt igen hogy szerintem simán ki lehet cserélni!

Robi

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #2 on: 2008 February 10, 15:49:19 pm »
Megmondom Neked a választ:

Ajtónyitás visszajelző. Elvileg jelezné, hogy nyitva a bal, jobb és hátsóajtó, esetleg a motortér. Ha nyitva az ajtód és gyújtás vagy járó motor mellett nem jelez egyik sem, elvileg nincs bekötve. Ettől nyugodtan cserélhetsz műszerfalat. :)

Offline doso22

  • doso22
  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 312
  • Segített?: +6/-0
  • egy 1996-os MK4-es büszke és boldog tulajdonosa!
    • Doso oldala
Re: MK4 műszerfal
« Reply #3 on: 2008 February 10, 16:41:22 pm »
Igen csatlakozok! Az ilyen visszajelző panel szerűség! és mutatná, hogy mikor van nyitva az ajtó... meg éppen ami be van kötve! De szerintem is be lehet kötni a fordulatszám mérőt! Előkészítésnek szerintem meg kell lennie!
Én amikor szétszedtem az enyémet találtam sok olyan funkciót, ami be van vezetékezve, meg égő is van, csak éppen nem működött! Pl.: nem világít a sárga égő, amikor kifogy a benzin!
Ford Fiesta 1.25 16v Zetec S
Techno felszereltségű…: szervo, elektromos ablak, elektromos fényszóró állítás, ABS, kipörgés gátló,blokkolásgátló,14" alufelnik, Sony MEX-1GP fejegység, neonok...

Szaaby

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #4 on: 2008 February 10, 16:54:32 pm »
Köszönöm a válaszokat.
Még egy kérdésem lenne mennyi lehet egy olyan műszerfal amiben benne van a fordsz. mérő és esetleg van-e vkinek aki eladná?
Köszönöm

Ryan

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #5 on: 2008 February 10, 18:17:44 pm »
5k-15k között általában!

linzerke

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #6 on: 2008 April 18, 10:45:29 am »
Szia.ugyanilyen gondom van nekem is.valóban visszajelző ha nyitva van az ajtó csak hogy az enyémen sem működik.belehet kötni ford.számmérőt de csak ha az egész műszerfalat cserélteted ki.én most csináltatom az enyémet.van egy bontó ahol tuti találsz és 10 pénz a cím:bp 18 ker besence u 8.  tel.:00612903 903

Lipy

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #7 on: 2008 July 31, 19:50:49 pm »
Ma beszereltem Linzerke kilométeróráját az én autómba MK5 és az új óra össz kilométer jelzője a nem az én autómét mutatja hanem az előzőjét, mit kellene tennem hogy jó legyen???
Az enyémbe 10000rel kevesebb van.

linzerke

  • Guest
Re: MK4 műszerfal
« Reply #8 on: 2008 August 02, 14:45:04 pm »
Szia Lipy!
nekem az eladó azt mondta hogy 5 pénzért visszalehet pörgettetni az órát a kívánt egységre.ha akarod megkérdezem hogy-kivel stb..!utólag bocsi,hogy nem voltam jelen az adás-vételen,de a főnököm új sztahanovistát :-X kezd legyártani belőlem :laugh:  lassan össze is jön.ha tudok segíteni szólj

Offline tarcsy

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 310
  • Segített?: +10/-1
  • prof. dr.
Re: MK4 műszerfal
« Reply #9 on: 2008 August 02, 20:08:03 pm »
tőletek sem veszünk autót :D