Csevegő > Szervizekről általában

Bevált ford javító műhelyek

<< < (2/6) > >>

Kuti:
Had kérdezzem meg: Mely tipusú is a te kocsid? Csak azért, mert az enyém 5-ös és egyetlen egy úton én is észrevettem ezt a hangot, de csak gázadásnál, azóta sem hallom.

Katka:
Nekem egy 2003-as 1.4 TDCi-m van. Azt hiszem, hogy a 2005-ösbe már nem ez a  duplacsapágyas generátor van, ezekkel elég sok baj van, sajnos zárt csapágyak, semmit nem lehet velük kezdeni.
Nagyobb sebességnél egyébként én sem hallottam, viszont mi elég sokat döcögünk kis sebességi fokozatban, olyankor sírt nagyon. A baj az, hogy ha megszorúl elszakad az égszíj.

Tomakyn:
Pécsi Fiesztások és leendő Tulajok!
2006 11,18, nyit az új Ford kereskedés Pécsen.Állítólag elég komoly akciókkal.
FX Autóház
Lehet ,hogy nem igaz de azt hallottam,hogy a Kálmándy meg bezár.(Lehet ,hogy csak állhír)

dage984:

--- Quote from: Tomakyn on 2006 November 09, 18:08:30 pm ---Pécsi Fiesztások és leendő Tulajok!
2006 11,18, nyit az új Ford kereskedés Pécsen.Állítólag elég komoly akciókkal.
FX Autóház
Lehet ,hogy nem igaz de azt hallottam,hogy a Kálmándy meg bezár.(Lehet ,hogy csak állhír)



--- End quote ---

a Kálmándy bezárásáról én is hallottam, de valami olyan formában, hogy megvonják tőle a márkaképviseleti jogot... sajnos a hír valóságtartalmát én sem tudom garantálni...
meg mondjuk, ha igaz akkor még mindig nem tudjuk, hogy ők b*sztak el valamit folyamatosan vagy az újnak volt akkora befolyása, hogy kibulizta ezt magának???

Tomakyn:
A Kálmándy nem volt hivatalos márkaképviselet csak valami pesti cég kirendeltsége.
Valószínűleg a Nyitrai féle FX Autóház kipöccintette.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version