Csevegő > Szervizek

Szerviz Ford Borsodi

(1/1)

imeon:
Sziasztok! :ford:

Mk4 1.25 tulajdonos lettem(most végre irok) az auto fritzenstadtból van és azzal a fránya vezérlés cserével szívtam sokat,
ekkor regisztráltam erre az oldalra mert azért egy 100-as vizpumpa nélkül kicsit sokba lett volna nekem,de a garancia is kellet.
Hát a helyi hivatalos storykat hagyjuk (Vizpumpát minek akarok cserélni?!.. Talán mert szét kell bontani az egész oldalát és akkor megérné azt is) az + 25 e ft...

Na de 1 hónap keresgélés után sikerült rátalálni a nagy költözései után ami amugy már rég volt Ford borsodira...(13.ker kika mögött.
Pozitív volt a történet nekem azota eltelt fél év adott a hatályos jogszabályok szerint garit és be is bélyegezte a füzetébe
a történetet!   komplett szij + feszítő görgő vízpumpa és a munka dij 60 e ft volt..  
Elsőre nekem rendben tűnik a  dolog csak leirtam,hogy hátha más is szenved ezzel a hülye kúpos vezérmű szíj cserével (mert a ékes lett volna.... rég nem igy nézet volna ki a a dolog..    Viszont a zetek motor 9-es környezet besorolású igy meg megérte mint a láncos!

Navigation

[0] Message Index

Go to full version