Szériák fórumai > MK8

Zörgés Kattogás Nyikorgás

(1/2) > >>

lanolinos:
Gödröknél úthibáknál 2009 Fiesta bal eleje nyekereg inkább zörög mintha egy csavar nem lenne meghúzva olyasmi fémes hang vagy amikor bent felejtesz egy csavarhúzót a motortérben és össze vissza zörög. Pár napja kezdte el eddig nem volt ilyen. Tisztára azt hittem először hogy a motorháztető kitámasztója  veri a motorháztetőt lecsukott állapotban. Mi a nyavalya lehet toronycsapágy, teleszkóp, szilent, egyéb?

lanolinos:
Megvan a tettes: Rugótörés, felső részből letört egy fél környi.

Styleair:

--- Quote from: lanolinos on 2016 February 28, 11:44:10 am ---Megvan a tettes: Rugótörés, felső részből letört egy fél környi.

--- End quote ---
A Ford egyre silányabb. Eddig is felháborított, hogy 9-10 évesen eltörnek a rugók, Fiestában, Mondeoban, stb.
Erre most egy 6-7 évesnél...

Ödön1115:

--- Quote from: Styleair on 2016 February 28, 15:40:39 pm ---A Ford egyre silányabb. Eddig is felháborított, hogy 9-10 évesen eltörnek a rugók, Fiestában, Mondeoban, stb.
Erre most egy 6-7 évesnél...


--- End quote ---

Szia

Nem kötekedni akarok, de egy barátomnak a 4 éves YW Folg Variant 3 hátsóval ugyanez történt.
Az egész iparra ez a jellemző, fogyasztásra van kihegyezve.
Bár úgy olvastam, 2015-ben újra a Fiesta volt Európában a legkelendőbb kis auto,
sőt 2%-al több fogyott.  Tegyük hozzá lassan kifutó.

Styleair:

--- Quote from: Ödön1115 on 2016 February 28, 19:29:55 pm ---Szia

Nem kötekedni akarok, de egy barátomnak a 4 éves YW Folg Variant 3 hátsóval ugyanez történt.
Az egész iparra ez a jellemző, fogyasztásra van kihegyezve.
Bár úgy olvastam, 2015-ben újra a Fiesta volt Európában a legkelendőbb kis auto,
sőt 2%-al több fogyott.  Tegyük hozzá lassan kifutó.


--- End quote ---
Akkor az is xar. Értem hogy erre van kihegyezve az ipar, de ettől nem lettek olcsóbbak az autók, és nem lett német pénztárcám. Tehát ezért zavar.

Mk3 Fiestában eltört rugó? 16 évesen vettük ki tudja mennyi km-el, 6,5 évet használtuk, s gyári rugóval adtuk el.
Na ugye!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version