Csevegő > Boltok/szakemberek

Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing

(1/1)

Csipi:
Kedves Klubtagok,

Egy új szervizpartnerrel bővült a Klub, alább egy kis bemutatkozó:

A 1181 Budapest, Besence u. 8. szám alatt működő műhely 1999 óta üzemel, ahol kuplungfelújítással, tengelykitámasztók, fékpofák, fékdobok javításával foglalkozunk. A műhely 2013. januárig a német Europart Holding és a Hennig Fahrzeugteile GmbH tulajdonában volt.

2013. január 28-án alakult meg a 100 %-ban magyar tulajdonú Jármű Mechanika Kft. (Cg.: 01-09-181141), mely változatlan feltételekkel átvette a műhely üzemeltetését az előző tulajdonosoktól.

Cégünk fő profilja továbbra is a kuplungfelújítás, tengelykitámasztók, fékpofa, fékdob javítása eredeti gyári alkatrészek* felhasználásával, német gyári technológiával.

*A gyári Sachs alkatrészeket jelenleg is a Hennig Fahrzeugteile GmbH-től szerezzük be, mely hivatalos Sachs szervizként és felújító üzemként működik Németországban.

Szabyk őskövületnek számít a Fordosok között, sokan ismeritek. Ő maga és még 3 tapasztalt szerelője várja szeretettel a Klubtagokat, mindenféle Fiesta-s javítanivalóval.

Klubkártyával rendelkező tagoknak 20% kedvezményt biztosítanak az alkatrészekből, a munkadíj egyedi, illetve néhány esetben az ETIS-t követve alakul.

Minden költség a tulajdonossal előre egyeztetve, korrekt módon kerül elszámolásra.
Hétköznaponként 7:00-15:30-ig tudják fogadni az autókat, de van lehetőség egyedi időpontot is egyeztetni Velük.

A kedvezmény kizárólag Fiestaklubos Klubkártya felmutatása esetén érvényes.

Keressétek Őket - menjetek bátran, én már jártam náluk ;)

Cím: 1181 Budapest, Besence u. 8.
E-mail: jarmumechanika kukac gmail pont com
Tel.: 06-1-294-2454
Fax: 06-1-294-2453
Mobil: +36 20 960 3660, +36 20 359 5006

Adam:

--- Quote from: Csipi on 2015 November 27, 22:24:38 pm ---Kedves Klubtagok,

Egy új szervizpartnerrel bővült a Klub, alább egy kis bemutatkozó:

A 1181 Budapest, Besence u. 8. szám alatt működő műhely 1999 óta üzemel, ahol kuplungfelújítással, tengelykitámasztók, fékpofák, fékdobok javításával foglalkozunk. A műhely 2013. januárig a német Europart Holding és a Hennig Fahrzeugteile GmbH tulajdonában volt.

2013. január 28-án alakult meg a 100 %-ban magyar tulajdonú Jármű Mechanika Kft. (Cg.: 01-09-181141), mely változatlan feltételekkel átvette a műhely üzemeltetését az előző tulajdonosoktól.

Cégünk fő profilja továbbra is a kuplungfelújítás, tengelykitámasztók, fékpofa, fékdob javítása eredeti gyári alkatrészek* felhasználásával, német gyári technológiával.

*A gyári Sachs alkatrészeket jelenleg is a Hennig Fahrzeugteile GmbH-től szerezzük be, mely hivatalos Sachs szervizként és felújító üzemként működik Németországban.

Szabyk őskövületnek számít a Fordosok között, sokan ismeritek. Ő maga és még 3 tapasztalt szerelője várja szeretettel a Klubtagokat, mindenféle Fiesta-s javítanivalóval.

Klubkártyával rendelkező tagoknak 20% kedvezményt biztosítanak az alkatrészekből, a munkadíj egyedi, illetve néhány esetben az ETIS-t követve alakul.

Minden költség a tulajdonossal előre egyeztetve, korrekt módon kerül elszámolásra.
Hétköznaponként 7:00-15:30-ig tudják fogadni az autókat, de van lehetőség egyedi időpontot is egyeztetni Velük.

A kedvezmény kizárólag Fiestaklubos Klubkártya felmutatása esetén érvényes.

Keressétek Őket - menjetek bátran, én már jártam náluk ;)

Cím: 1181 Budapest, Besence u. 8.
E-mail: jarmumechanika kukac gmail pont com
Tel.: 06-1-294-2454
Fax: 06-1-294-2453
Mobil: +36 20 960 3660, +36 20 359 5006


--- End quote ---

Jó, hogy írtad, mert folyamatban van velük egy vezérléscsere kérdés!
Megbízhatóak, számlát, garit adnak? :notworthy:
Neked mit szereltek?

Csipi:

--- Quote from: Adam on 2015 November 28, 19:19:02 pm ---Jó, hogy írtad, mert folyamatban van velük egy vezérléscsere kérdés!
Megbízhatóak, számlát, garit adnak? :notworthy:
Neked mit szereltek?

--- End quote ---

Ádám, igen, megbízhatóak, számlát nyilván adnak, és garanciát is, de ha nem vagy biztos benne, kérdezz Tőlük bátran, nem esznek embert. Én is életben vagyok, pedig már sokszor felfalhattak volna :D ;)
Nekem szerelni még nem szereltek, az eddig gondokkal megbírkóztunk otthon, de sokszor jártam már Náluk..

Adam:
Sikerült nekem is eljutnom a Járműmechanikás srácokhoz, nagyon korrektek, és segítőkészek voltak.  :notworthy: Rendkívül jó szerelőgárda dolgozik ott, jó áron, és nagy szaktudással!
Ha valami komolyabb műveletre kell majd vinnem a kocsit, csak oda fogom vinni!

Gyikusz fórumtárs szerelte a kocsit, külön köszönöm neki, hogy segített mindenben, és azt is, hogy minden kérdésemre válaszolt!

Ezúton is Köszönöm nekik és ajánlom őket bátran!!! ;)

Navigation

[0] Message Index

Go to full version