Szériák fórumai > MK8

1,4 TDCI rángat

<< < (2/3) > >>

bezz:
Gyerekek. Közös nyomócsöves dízel. Ez ilyen sajnos. Még a 2000-es Hdi is.
Oktatni alapjáraton pötyörészni örvénykamrás dízel (csak öreg van) vagy szívó benyás való. Illetve ezzel kell megtanuljanak a népek, úgyis mind ilyen mostanában, kivéve a kis ecoboostot. Azzal lehet totyorászni is. Azt kellett volna venned.
200 méter alatt bemelegszik, és nagyon szépen megy.
Kérdés az élettartama...

kozitomika:
Sziasztok!

Pár napja vettem az autómat, de dettó ezt tapasztalom amit ti leírtatok! 2009-es évjáratú 1,6 120 lovas benzines. Van benne 101 ezer km. Néha csinál olyat, hogy berángat alacsony fordulaton, illetve ha gázt adok akkor meg indul, majd mintha leállítanám a motort, megtorpan, és csak nagyon nehezen tudok vele haladni. Alapjárat van, nagyon ritkán egyszer felemelkedik a fordulat és ennyi. Utána fogja magát és pár kilométerre megjavul, jó alapjárat, nincs rángatás, és kibaszottul húz. Fedélzeti számítógép nem ír hibát. Benzinesnél szerintetek mihez kell nyúlni?

Nem lehet hogy valami dugulás van, vagy a gyertyáknál, vagy gyertyakábeleknél van gond?


oktato:
Nos lehet hogy túlreagáltam a dolgot, most hogy kezdem megszokni, egyre ritkábban csinálja ! :D
Más: Ezen a motoron van kézi tápszivattyú ? Nem találom rajta....vagy csak romlik a látásom  :-X

oktato:
Valaki ?

Tamás:
Nekem bubilampas van. Azon szembe állsz az autóval bal oldalon a legszurohaz mellett van.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version