Author Topic: Fiesta MK IV nyikorgás  (Read 1908 times)

Offline McKane

  • Újonc
  • *
  • Posts: 4
  • Segített?: +0/-0
Fiesta MK IV nyikorgás
« on: 2014 August 13, 16:04:37 pm »
No..
Volna egy aprócska problémám. Decemberben lett behozva Németországból a kocsi ( nem általam , hanem az előző tulaj által,csak miután behozatta,leműszakiztatta, forgalomba helyeztette,rájött hogy kicsi neki a háromajtós Fiesta.. Így került hozzám január végén.. )
Szóval, ha az autó rázkódik az úton,pl kátyú, vagy ha lekanyarodok a hidunkra az aszfalt mellett van egy vékony kavicságy, ha arra ráér a kerék nyikorog valami...

Szerelőnél múlt héten volt, azt mondta hogy szétszedte az első futóművet,megnézte a lengőkart,szilentet,semmi baja,minden új, ugye a decemberi vizsgára amit pótolhattak/kicserélhettek. Megnyugtatott,hogy a kerék nem fog elhagyni útközben, attól ne féljek.

Lehetséges,hogy a kormánynál van valami differencia ? Mikor megvettem, és hidegebb volt, nem csinálta, csak mikor kinn kellett hagynom egy hetet a meleg nyári napsütésben,utána kezdett el nyöszörögni..

Itt van két  kép a kocsiról..
« Last Edit: 2014 August 13, 16:07:47 pm by McKane »

RyAn

  • Guest
Re:Fiesta MK IV nyikorgás
« Reply #1 on: 2014 August 14, 18:01:45 pm »
nekem Pumám van. ugyanaz a futóműve. már szinte mindent felújítottam ami létezek. de nekem se nem tűnik el...
bár most találtam egy hővédő lemezt ami elengedte magát. hétvégén rendbe szedem aztán kiderül...