Author Topic: Mk7 ülésfűtés, tempomat, fed.comp, első szélvédő fűtés, bajusz a rádióhoz utólag  (Read 2988 times)

Offline agostonb

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 19
  • Segített?: +0/-0
  • fejleszto
Üdv!
A mai nap feleségem vesz egy 2008-as 1.25 Fiesta Platinum-ot.
Elég sok minden van az autóban, de a fentiek nincsenek. A család másik autója egy Mk3-as Ghia Mondeo, és a fentieket igencsak kedveljük benne. Mi mód van ezek utólagos beszerelésére a Fiestába? Sztem nemcsak kényelmi hanem biztonsági okokból is fontos némelyik (első szélvédő fűtés, bajusz).
Érdeklenének akár bontott árak, elérhetőségek, szerelési tapasztalatok, akár képekkel.
A Mondeo fórumnak is tagja vagyok, de ott sokkal több "csináld magad" szerű leírás van PDF-es formában, képekkel illusztrálva a szerelés menetét, alkatrészeket szétszedve, kapcsolók elhelyezésével stb. E fórumon sajna nem találok ilyesmit.
Kösz előre is.
« Last Edit: 2014 May 19, 21:02:30 pm by agostonb »

Offline Styleair

  • A mester
  • *****
  • Posts: 671
  • Segített?: +22/-0
  • Moondust Silver Child Carrier
Üdv!
A mai nap feleségem vesz egy 2008-as 1.25 Fiesta Platinum-ot.
Elég sok minden van az autóban, de a fentiek nincsenek. A család másik autója egy Mk3-as Ghia Mondeo, és a fentieket igencsak kedveljük benne. Mi mód van ezek utólagos beszerelésére a Fiestába? Sztem nemcsak kényelmi hanem biztonsági okokból is fontos némelyik (első szélvédő fűtés, bajusz).
Érdeklenének akár bontott árak, elérhetőségek, szerelési tapasztalatok, akár képekkel.
A Mondeo fórumnak is tagja vagyok, de ott sokkal több "csináld magad" szerű leírás van PDF-es formában, képekkel illusztrálva a szerelés menetét, alkatrészeket szétszedve, kapcsolók elhelyezésével stb. E fórumon sajna nem találok ilyesmit.
Kösz előre is.
Mi valósult meg ezekből?
Fiesta MKVI 1.3 (2002) EU3
Fiesta MKVI Facelift 1.3 (2005) EU4
Mondeo MKIII 2.0 TDCI Titanium X (2005) EU4