Author Topic: Menetfény bekötése 2007-es (MK7) 1.4-es benzines  (Read 2525 times)

Offline stgeorge

  • Újonc
  • *
  • Posts: 3
  • Segített?: +0/-0
Menetfény bekötése 2007-es (MK7) 1.4-es benzines
« on: 2014 April 07, 13:10:16 pm »
Sziasztok!

Segítsetek kérlek, mert szeretnék utólag menetfényt bekötni a Fiesta-ba, csak nem tudom melyik kábelre tudnám a vezérlést rákötni. Kellene egy olyan pont ami a gyújtáskapcsolóról jön meg egy olyan ami a helyzetjelzőről. A helyzetjelzőt még megoldom, de valahogy nem találom a jó kábelt a gyújtáshoz. Van egy csavarral rögzített csatlakozó az aksi mögött. Ott van esetleg valamelyik ami jó.

Köszönöm,
Laci

Offline ebédfuti

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +2/-0
Re:Menetfény bekötése 2007-es (MK7) 1.4-es benzines
« Reply #1 on: 2014 April 07, 19:27:58 pm »
Sziasztok!

Segítsetek kérlek, mert szeretnék utólag menetfényt bekötni a Fiesta-ba, csak nem tudom melyik kábelre tudnám a vezérlést rákötni. Kellene egy olyan pont ami a gyújtáskapcsolóról jön meg egy olyan ami a helyzetjelzőről. A helyzetjelzőt még megoldom, de valahogy nem találom a jó kábelt a gyújtáshoz. Van egy csavarral rögzített csatlakozó az aksi mögött. Ott van esetleg valamelyik ami jó.

Köszönöm,
Laci

A téma engem is érdekelne, de lehetőleg olyan megoldást kellene találni, ami hivatalos is, megfelel az aktuális szabályoknak, azaz gyújtásra világít, tompítottnál kikapcsol.

Offline stgeorge

  • Újonc
  • *
  • Posts: 3
  • Segített?: +0/-0
Re:Menetfény bekötése 2007-es (MK7) 1.4-es benzines
« Reply #2 on: 2014 April 07, 20:18:50 pm »
Én akciósan vettem komplett set-et amiben benne van a vezérlés is, csak hát valahogy bekötném, de nem találok egy épkézláb kapcsolási rajzot, hogy a motortérben melyik vezetékre kell rákötni.