Author Topic: Karburátor gondok  (Read 23709 times)

Offline Geree

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 18
  • Segített?: +3/-0
Re: Karburátor gondok
« Reply #30 on: 2008 December 01, 08:57:36 am »
Tudtok mondani fehérvár környékén auto bontot??:Smég mindig nem tudok mit csinálni a karbival...:/ köszi!
En vennek egy karbifelujito keszletet (hegyalja.hu), s megprobalnam atomjaira szedni.
Asztalon konnyebben ki lehet kuzdeni valahogy a tonkretett allitocsavart. Majd amikor mar
minden szet van boritva, akkor igen rendesen atmosni a karbi hazat, majd osszerakni. Ha pedig
az alapjarati csavar annyira el van cseszve, hogy nem lehet masik csavarhornyot kesziteni bele,
akkor celszeru lenne gyartatni egyet. De en ugy emlexem, mintha a fentebb emlitett bótban
ilyen csavar is rendelheto lenne.
Geree
'86 Fiesta XR2

petair

  • Guest
Re: Karburátor gondok
« Reply #31 on: 2009 November 24, 10:04:23 am »
sziasztok. nem tud valaki 1986os 1.1es fiestához karburátort? ford 1v kellene, de ha másfajta is jó bele a tapasztalatok szerint akkor az is érdekelne. vagy valami bontó ahol turira van mert a környékünkön kinevetik az embert hogy "ilyen régi szarral nem foglalkoznak". ja csak mindenkinek van valami mániája:D szóval ha van légyszi írjatok

Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: Karburátor gondok
« Reply #32 on: 2009 November 24, 10:44:55 am »
Hali petair!
Próbáld meg sárpentelei bontót;) Szerintem nekik lehet hogy van;)
Azért ajánlom mert veszprém megyei vagy és akkor ez nincs olyan nagyon messze tőled! Fehérvár mellett található sárpentele.
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen

petair

  • Guest
Re: Karburátor gondok
« Reply #33 on: 2009 November 24, 11:14:19 am »
oké köszönöm a tippet:D

petair

  • Guest
Re: Karburátor gondok
« Reply #34 on: 2009 November 26, 12:20:54 pm »
Na voltam Sárpentelén, kaptam is egy weber 1v tlm karbit, de sajnos nem jó bele, azaz jó lenne ha átgányolnék mindent, mert 90fokkal eltér a felfogatása, és a tőcsavarok sem érik át, pedig az faszásabb lenne. a legdurvább hogy miután megtudta hogy egy 100ast autóztam a cuccért, odaadta ajándékba:D de lehet a mostani sima weber karbimba a dűzni kopott, az meg a másikba frankó volt, kicseréltem, várom a fejleményt a 11,5literes fogyasztásom javul-e:D

Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: Karburátor gondok
« Reply #35 on: 2009 November 26, 18:50:27 pm »
Én mondtam hogy érdemes megkérdezni őket ;)
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen