Szériák fórumai > MK3-MK4-MK5

Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba

(1/4) > >>

freestyler8:
Sziasztok! Egy 3 ajtós, 1996-os Ford Fiestaba szeretnék beszerlni univerzális központi zárat.
Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e szerintetek a beszerelése, vagy mindenképp érdemes gyárit néznem bontottan? A lényeg az lenne, hogy csomagtartó külön gombnyomásra nyíljon (mert most csak kulccsal tudom kinyitni)

Erre gondoltam:
http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/biztonsagtechnika/lopasgatlo/kozpontizar_szett_bicskakulcsos_akcio_1742455754.html

tarjoska:
szerintem RyAn tud hozzá neked gyári nyitómotort  ;)

bosdaniel:
Szerelték már be,magárra a zárra,én is próbáltam,de mivel a motornak nem csak a zárat kell mozgatni,nehezen bírkózik meg vele.
Ha a fém huzalt beolajozod egy darabig műxik(míg el nem koszolódik).
Úgy akartam megoldani,hogy 2 motor nyit egy zárat,sajna oda már nem jutottam el.

sztrakk9:
Mk3-ba és Mk7-be megoldottam nem hiszem,h az Mk4 különlegesebb lenne!  ;D

fityesz:

--- Quote from: bosdaniel on 2013 April 21, 13:07:14 pm ---Szerelték már be,magárra a zárra,én is próbáltam,de mivel a motornak nem csak a zárat kell mozgatni,nehezen bírkózik meg vele.
Ha a fém huzalt beolajozod egy darabig műxik(míg el nem koszolódik).
Úgy akartam megoldani,hogy 2 motor nyit egy zárat,sajna oda már nem jutottam el.

--- End quote ---

Én őszintén nem tudom, hogy mi ez a nagy "Fordbanemlehetutólagosattenni" hozzáállás.

Van ez a mellékelt cikk. Ez alapján szereltem be és tökéletesen működött a 8e forintos kínai gagyi. A csomiajtóba is ilyet tettem és azzal sem volt semmi gondom. Egy kis kreativitás és több fizikai erőfeszítés kell az biztos, de simán beszerelhető.

A cikk egyik mondatát tudom csak idézni: "Ez minden – nem is nehéz és nem is bonyolult. Tapasztalattal és ügyességgel a központi zár gyakorlatilag minden autóra felszerelhető. Tehát ha Önnek azt mondják, az autóra nem lehet olcsóbb központi zárat felszerelni, ne keseredjen el – egyszerűen a beszerelőknek nincs meg a kellő szaktudásuk ehhez a nehéznek vélt feladathoz."

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version