Author Topic: gyújtás gondok  (Read 3392 times)

danakapitany

  • Guest
gyújtás gondok
« on: 2008 November 14, 17:59:22 pm »
 ???ha valaki tud tanácsot adni hálásan fogadom :'(:mk1 1.0-ás csoda már indulásnál olyan mintha három hengeres lenne,menet közben iszonyatos füst durrogás..(még a jelenség kezdet elött cseréltem gyári gyertyákat,és kábeleket..) :notworthy: a legfurcsább az egészben ,hogy a jelenség elött hallottam valamit menet közben mintha valami leesett volna a kocsiról ,és utána először csak szerényen,majd napról napra egyre durvábban produkálja a jelenséget,term benéztem a motortérbe de nem láttam semmit ami hiányozna...előre is hálás köszönet minden kedves Fordos cimborának.
« Last Edit: 2008 November 14, 18:04:57 pm by Gábor »

sztrakk9

  • Guest
Re: gyújtás gondok
« Reply #1 on: 2008 November 14, 23:05:32 pm »
A füst valami olaj dolog lesz,mértél már kompressziót nem e szált el valamelyik henger?

danakapitany

  • Guest
Re: gyújtás gondok
« Reply #2 on: 2008 November 15, 09:11:13 am »
Hát köszi,de kompressziót azt nem tudook mérni,viszont minden gyetyám olyan fekete mint egy szénerőmű kéménye...megy a szerelőhöz ez nekem házi barkácsba már sok...de azért köszi

danakapitany

  • Guest
Re: gyújtás gondok
« Reply #3 on: 2008 November 15, 13:21:00 pm »
mindenesetre  általában  ha már jobban bemelegszik akkor durvább a dolog ,szerintem nem olaj,mert a füst is fekete nem kék... ???

danakapitany

  • Guest
Re: gyújtás gondok
« Reply #4 on: 2009 January 04, 12:31:01 pm »
Sziasztok Kedves Márkatársak!
Köszönöm az ötleteket :),végül nem vittem el,de a megoldás meg lett(szétszedtem az elosztót,semmi,ezután töprengtem és láss csodát 8) ....a szivató bowdenem fordítva volt bekötve (furcsállottam is a működési elvét ???) ezért állandóan beköpte a gyertyákat,és szép lassan elmúltak a hengereim :-X....de most már minden ok,remekül dorombol a kis drága -10-ben is=öreg kecske nem vén kecske :) :notworthy: