Szériák fórumai > MK6-MK7

Ablakmosó

(1/4) > >>

Sunyix:
Sziasztok!

Tegnap próbéltam lemosni a szélvédőmet és egyszerűen semmi mosófolyadék nem jött, gondoltam kifogyott, de otthon teletöltöttem még a télimosóval és próbáltam mosni de egyszer csak teljesen más hangja lett a szivattyunak és látom hogy folyik az autó alatt a víz. Eldurrant az első és a hátsó cső is ugyanazon a helyen. Nem értem mert csak az elsőt próbáltam. Az első az még ok de tudja valaki hogy mennyire kell szétszedni az autot hogy a hátső csövet is kicseréljem?

sUdYe:
nem kell ebből nagy ügyet csinálni, meg kell keresni a szakadt részt, meg a dugulást azt a részt kivágod, és egy toldóval beraksz helyette egy másik csövet.

bundi:
Az én problémám majdnem ugyanaz.
Nekem a hátsó ablakmosó csöve ment szét valahol,és nekem is az A-oszlopnál alul folyik ki az
ablakmosó folyadék.
Megpróbáltam szétszedni az elől levő műanyagot de aztán mégsem mertem míg meg nem kérdezek
valakit aki már csinált ilyet. Az ablaktörlő lapáton kívül kell-e még valamit leszedni hogy a műanyag
rácsot le tudjam venni?

Bundi

fiesta2002:
Abszolut nem értek hozzá, de nem lehet azt a csövet egy az egyben kihúzni?

Hátul leválasztod, rászigszaalgozol egy madzagot, elölről kihúzod, megjavítod, a madzaggal visszahúzod.

Persze lehet, hogy le van rögzítve, vagy beszorul valahol, de hátha.  ;)

Styleair:
Ide írom a gondom, mert ehhez a témához kapcsolódik.
Ablakmosó tartály kupakja darabokra tört (MKVII). Átmenetileg rágumiztam a betöltőre egy kis méretű nylon zacskót, amíg nem lesz végleges megoldás. Tartok tőle, ha szerzek egy bontottat, az is szét fog törni, hamarosan.
Tudtok valami méret azonos kupakról, ami jó rá és esetleg tartósabb?
Van valakinek akár gyári, akár más de oda való darab?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version