Author Topic: Optikai Tuning  (Read 16660 times)

szabostomas

  • Guest
Optikai Tuning
« on: 2006 August 10, 20:14:13 pm »
Hali!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet beszerezni optikai tuninghoz cuccokat akár bontottat is ,és kb mennyiért? (Lökhárító Küszöbök stb.)

Szabostomas

Letho

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #1 on: 2006 August 11, 11:33:44 am »
Hali!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet beszerezni optikai tuninghoz cuccokat akár bontottat is ,és kb mennyiért? (Lökhárító Küszöbök stb.)

Szabostomas
Én innen válogattam össze a kívánságlistámat, lökös meg küszöb asszem az pont nincs. De sokminden más olcsó kis kütyü az van amivel szebbé lehet tenni a gépállatot
http://www.autotuningshop.hu

szabostomas

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #2 on: 2006 August 11, 17:04:30 pm »
Köszi a tippet!!

szabostomas

Fisch

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #3 on: 2006 September 18, 14:40:44 pm »
Igazából lököst meg küszöböt meg mondjuk hátsó légterelőt még nem láttam egy hazai tuning oldalon sem mk3-hoz  :( Külföldi oldalakon van sok. Lehet ez azért van,mert a típus viszonylag régi és nem éri meg forgalmazni, vagy nemtom. Szóval hazánkban max csináltatni tudna hozzá az ember szerintem... De ha van vkinek ötlete, az érdekelne engem is.

deltapower

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #4 on: 2006 September 27, 20:26:11 pm »
van 1 haverom aki üvegszálas/műanyag idomok javításával foglalkozik, vele akarunk gyártani optikát a fiestára. ha meglesz a sablon és a mintadarab, és teszene is, akkor talán rá tudom venni hogy csináljon még belőle :D most egyelőre még tervezem asz alkatrészeket (3D studio), majd rakok fel képet ha jutok valamire

JoolsNOS

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #5 on: 2006 September 29, 07:53:38 am »
Hali!
Én Győrben tudok 2 helyet: az egyik a Plaza mellett a Tuning bolt, könnyű megtalálni, ott előre gyártott, de rendelhető cuccok vannak, fiesta neccec ,de nem kizárt. Viszont van egy Bs-tuning nevű oldal, ami győri, illetve Ácson van a műhely, ott akármit legyártanak neked egyedileg. Haverom suzukiját 100ból körberakta, elöl hátul lökös (komoly lett) +küszöb, persze ezt még festened kell.
Hát én ezt tudom ajánlani
hali

Szpeter

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #6 on: 2006 October 21, 02:43:02 am »
Hello!

Én is gondban voltam az elején aztán Érden találtam egy bontost akinél használtam tudtam venni nagyon jó minőségű RS spoilereket, szárnyat. lökhárítót.
Egy ilyen komplett csomag volt bontottan kb. 20-25 ezer.
Persze utána plusz költség volt a fényezés, de még így is lényegesen olcsóbb, mintha tuningboltban venném.
Egyébként a Boombasticnál / Lurdy / lehet kapni eredeti / gyári / hátsó szárnyat kb. 15.000-.
Amúgy ezekre a cucokra is legalább fél évet kellett várnomés sok bontót végigjártam mire ráakadtam, de megérte.
Morcosításokat, csupaszítást egy jó karosszériás megcsinál.

Remélem tudtam valamit segíteni.

Üdv:
        SZ. Péter

Hali!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet beszerezni optikai tuninghoz cuccokat akár bontottat is ,és kb mennyiért? (Lökhárító Küszöbök stb.)

Szabostomas
[/quote]

Csak akkor csaolj képet a fórumhoz, ha az szerves részét képezi a hozzászólásodnak.
KÉPFELTÖLTÉSHEZ HASZNÁLD A KÉPTÁRAT (vagy töltsd fel a személyes oldalaidhoz).


[melléklet törölve az admin által]

[melléklet törölve az admin által]
« Last Edit: 2006 October 31, 11:49:57 am by viktorwrz »

cappy

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #7 on: 2006 October 31, 09:55:18 am »
szia Peti mekkora alufelni megy rá a fiestámra ugy hogy nem kell átalakitani vagy átalaktissal mekkora a max ami rámegy 91 es 3 ajtos kössz cappy









Offline viktorwrz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1015
  • Segített?: +29/-3
Re: Optikai Tuning
« Reply #8 on: 2006 October 31, 11:28:53 am »
A gyári váltóméret 195/50/R15, ez a legnagyobb ami befér a kis fityusz alá.
Átalakítás nélkül persze. Ha beperemezteted a sárvédőívet akkor nagyobbat is belehet  tuszkolni alá :-X
« Last Edit: 2006 October 31, 11:54:28 am by viktorwrz »
Eddigi autóim:
Ford Mondeo Turnier 1.8 Zetec '96
Renault Express 1.9D '93
MB E200 aut. 2.2CDi (123LE) '06
WV Polo 1.9SDi '96
MB E220 T aut. Avangarde 2.2CDi (143LE) '00
Ford Mondeo Turnier 1.8TD '97
Ford Fiesta 1.1c MK3 '89
Trabant 601S '89
Trabant 601S '87

Joey

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #9 on: 2006 December 08, 15:15:08 pm »
Sziasztok!
Ehez az évjártahoz nem egyszerú taláni bármit is.
Ha egyedileg akarsz legyártatni mindent akkor nagyon nyúlj a zsebedbe!!!A teljesen egyedi körbe épités nekem a legkedvezőbb ajánla 250.000 volt.Ha megrendeled bizonyos cégektől
akkor olcsobban meguszhatod 180.000.csinálhatod azt hogy az eredetihez csináltatsz toldatot.Nekem ez volt a legkedvezőbb.Én is Ácsona  B-nél csinéltattam szépen dolgoznak kissebb hibákkal ami elkerülhető lenne de akkor nem ennyibe keülne.Ha szépen megakarod csniálni az autodat kb150.000-et rá kell szánnod szerintem(fényezéssel együtt)és akkor lesz egy olyan autod ami nm valószinü hogyszembe jön.

Offline doso22

  • doso22
  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 312
  • Segített?: +6/-0
  • egy 1996-os MK4-es büszke és boldog tulajdonosa!
    • Doso oldala
Re: Optikai Tuning
« Reply #10 on: 2007 February 12, 08:18:50 am »
Sziasztok!

Én ezt az oldalt tudom ajánlani, nagyon sok jó dolog van rajta! MK3 hoz is ;-)
http://www.originaltuning.hu/
Ford Fiesta 1.25 16v Zetec S
Techno felszereltségű…: szervo, elektromos ablak, elektromos fényszóró állítás, ABS, kipörgés gátló,blokkolásgátló,14" alufelnik, Sony MEX-1GP fejegység, neonok...

Offline doso22

  • doso22
  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 312
  • Segített?: +6/-0
  • egy 1996-os MK4-es büszke és boldog tulajdonosa!
    • Doso oldala
Re: Optikai Tuning
« Reply #11 on: 2007 February 12, 10:01:07 am »
Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek a hétvégi "találmányomat" ;)
Gondoltam jól mutatna, ha kicsit krómosabb lenne a hűtőrács!
Néztem a FoliaTECH oldalán ilyen készletet... de iszonyat drága pénzbe kerül én meg leugrottam a boltba és vettem olyan fóliát... 500 Ft.  ;D
Íme a végeredmény:

Remélem másnak is tetszik...  jól bírja a kocsimosót is... hétvégén voltam mosatni és nem szedte le a fóliát! :notworthy:
Persze megszenvedtem vele, mire rájöttem a helyes technikára... mert hát minden irányban íves... és hogy ne gyűrődjön a fólia  :o
Csak egy kis kézügyesség kell hozzá,,, meg pár szabad óra!  :laugh:
Így néz ki közelebbről:
« Last Edit: 2007 February 12, 10:14:21 am by doso22 »
Ford Fiesta 1.25 16v Zetec S
Techno felszereltségű…: szervo, elektromos ablak, elektromos fényszóró állítás, ABS, kipörgés gátló,blokkolásgátló,14" alufelnik, Sony MEX-1GP fejegység, neonok...

Sziszko

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #12 on: 2007 February 12, 11:11:03 am »
MKIII-hoz van eladó komplett XR2i lökháritó, küszöb, kerékiv garnitüra!!
Érdeklödni Szabyknál lehet!!!!


 :-X

Offline szabyk

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 329
  • Segített?: +18/-0
    • szabyk blog
Re: Optikai Tuning
« Reply #13 on: 2007 February 12, 20:22:58 pm »
MKIII-hoz van eladó komplett XR2i lökháritó, küszöb, kerékiv garnitüra!!
Érdeklödni Szabyknál lehet!!!!


 :-X

köszi,de már elkelt 8)

Joey

  • Guest
Re: Optikai Tuning
« Reply #14 on: 2007 February 15, 12:49:13 pm »
ELADÓ EGY NYÁRON HASZNÁLT !!!KARCMENTES!!! MIM 14-ES ET 38-AS 4*108-AS ALUFELNI BARUM GUMIVAL 175/65 R14 ÁRA:100.000