Author Topic: ültetőrugó fiestába  (Read 9225 times)

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: ültetőrugó fiestába
« Reply #15 on: 2009 April 27, 13:29:00 pm »
 :notworthy: Tényleg! Kösz hogy szóltatok srácok! Tényleg érdemes megnézetni a futóműbeállítást! Eszemben volt, de átsiklottam felette!
Meg tudja mondani nekem valaki, hogy miért van az, ha nagyobb sebességnél (80 felett) fékezek egy erőset, akkor rezeg a kormány? Olyan mikor Grand Turismo 4 -ben fékezek, és a ps kar beremeg! Nem zavaró, csak tudni szeretném hogy miért van! Ja! Vállas a tárcsám és szokott csuszkolni amikor fékezek. Lehet ettől van?

Offline harciger

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 249
  • Segített?: +0/-127
Re: ültetőrugó fiestába
« Reply #16 on: 2009 April 27, 19:29:03 pm »
Itt az ideje, hogy le cserél a tárcsákat. De elötte mérd meg tolómérővel mennyi a szélessége. De a kopot részénél mérd mert az a lényeg.
Mikor felújítottam a futóművet én is felszabájoztattam. De jó nagy pofont adtam a sz*rnak. Sajnos nekem is rezeg. De szerintem érdemes újat venni, nem egy eget verő összeg, aztszem 6500ft körűl mozog. És új tárcsád van. Ja és.....fő a biztonság! Inkább tudjunk hamar megálni mint hamar felgyorsúlni! ;)
Ha adnak fogadd el. Ha Ăźtnek add vissza!

Offline Vadika

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +49/-4
Re: ültetőrugó fiestába
« Reply #17 on: 2009 April 27, 21:01:10 pm »
És új tárcsád van. Ja és.....fő a biztonság! Inkább tudjunk hamar megálni mint hamar felgyorsúlni! Wink

Ez így igaz ;)
Mindenkinek Fiestát :D 
Vagy Zum Zum   :D

- Ki az abszolút irigy?
- ???
- Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen

Offline sUdYe

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2978
  • Segített?: +68/-13
  • Ford fanaticccc! Cabrio őrült :D PDF
Re: ültetőrugó fiestába
« Reply #18 on: 2009 April 27, 21:23:56 pm »
nem lehet, BIZTOS!!! a tárcsád ha vállas, már elvékonyodott, és behullámosodott, sajnos ez ilyen, ezen csak a csere segít, ne hagyd hogy behülyítsenek szabályzással, apámat sikerült nekik...

Offline Ph0en1x

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 197
  • Segített?: +2/-0
Re: ültetőrugó fiestába
« Reply #19 on: 2009 April 28, 08:01:53 am »
Természetesen újat veszek! Már meg is rendeltem, csak bele kell rakni! A felszabályoztatástol  csak mégjobban elvékonyodna, majd később mikor nagyot kell fékezni, el is törhet!   A fék az nem játék!