Author Topic: indexkapcsoló búg ha balra kapcsolom  (Read 3223 times)

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
indexkapcsoló búg ha balra kapcsolom
« on: 2007 March 24, 12:58:40 pm »
Kedves Klubtársak!

Bajom annyi, hogy ma reggel óta nincs bal oldali indexem, a kapcsoló búg ( vibrál ), de nem kapcsol. Nincs a bal oldalon vészvillogóm sem. Először a relére gyanakodtam vettem is egyet, de sajna nem az a baj, hanem úgy néz ki a kapcsoló. Lebontottam a burkolatot, leszedtem a kormány alatti kapcsolóegységet, de se szétbontani nem tudom ( nagyon nem is akarom ), és  kapcsolóhoz  sem férek oda.

Kérdésem: - érdemes-e vele otthon gányolni, vagy szerelőhöz vigyem? Kompletten kell-e cserélni és az mennyibe fáj?

Köszönöm segítséget, sorry ha nagyon lírai lett :)

Pisti
:wav:

Giorgioka!

  • Guest
Re: indexkapcsoló búg ha balra kapcsolom
« Reply #1 on: 2007 March 24, 13:17:23 pm »
Szia!

H mivel van baj azt nemtom, de én 2 éve véletlenül letörtem az ablaktörlős bajuszkapcsolót, de a kart külön nem tudtam kicserélni. Szal az egészet ki kellett cserélnem amibe benne van az indexes kar is, és használtan szereztem 5 ezer HUFér. Szal ha ott van a baj akkor kb ilyen körüli összegre számolj.

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
Re: indexkapcsoló búg ha balra kapcsolom
« Reply #2 on: 2007 March 27, 18:18:34 pm »
Kedves Klubtársak!

Mivelhogy ilyen kevés válasz érkezett kérdésemre, feldobom a választ, mert ezek szerint ez még másnál nem fordult elő.

Szóval,sikerült megcsináltatni, a hiba az index érintkezőjével volt, beégett ezért nem adott át a relének ezért vibrált csak,a cégnél volt egy szaki aki szétszedte, kitakarította, mert tiszta por volt belől ( 16 év alatt volt minek berakodni....)

Thank You Pista bácsi :)

Pisti
:wav:

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: indexkapcsoló búg ha balra kapcsolom
« Reply #3 on: 2009 March 09, 12:41:36 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.

Moderátor: DVZs
D.V.Zs.