Ford Fiesta Klub Fóruma
Szériák fórumai => MK6-MK7 => : coxos 2008 May 28, 18:00:04 PM
-
Az lenne a kérdésem hogyan kell a hátsó szárnyat házilag felszerelni? És milyet érdemes venni! Ha nem csak egy kis árnyékolót szeretnék.
-
Az lenne a kérdésem hogy MK7-esre hogyan lehet felrakni egy hátsó szárnyat? És milyet vegyek rá,ha nem csak egy napellenzőt szeretnék?
-
Szia!
A hátsó szárnyat két csavarral szokták rögzíteni és alá még tesznek ragasztót.
MK7-esre három fajtát láttam eddig:
Lester szárny (Norbinak van ilyen most már) 20-30-40 000 Ft
Originaltuningos szárny (ilyen van nekem) 38 000 Ft http://csstuning.hu/index.php?q=termek/2239
És valamilyen versenyszárny 96 000 Ft-ért http://csstuning.hu/index.php?q=termek/2238
-
Szia!Ha nem tetszik a napellenzős,a legköltség kímélöbb ha üvegszálból csináltatsz 20ezerért olyat csinálnak amilyet akarsz amit persze még fényezni kell de a többit is úgy hogy tök mindegy,és minőségben ugyan az.
-
De mi az a napellenzős? :)
-
Hy. Köszi az infókat nagyon hasznosak voltak.
A napellenzős az az, mikor csak a féklámpánál meg van hosszabbítva 20-25 centivel.
És az is baromi drága.Néztem szalonba 30 rugó volt
-
Egy pár darabot én is találtam:
http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal4.html (http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal4.html)
http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal3.html (http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal3.html)
http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal2.html (http://www.spoilershop.hu/shop/spoiler,_spoilerek/spoiler_oldal2.html)
Vannak itt mások is, de van eg pár szárny, jó áron. :)
Jó mazsolázást.
-
ragasztva szerintem ::) vagy... fúrással de akkor megpecsételed az autó életét... a lyukak helyére kupak és kész ::) bár fiatal kocsiról van szó. ST szárnya nem jó? vagy valami egyedi nagy batárt szeretnél?
-
fel kell fúrni a hátsó ajtóra. és ki kell tömítőanyaggal - ami rögzít is - tölteni a szárny és az ajtó érintkezési felületét. nem nagy feladat, de én rábíznám inkább egy lakatosra. kábé 15 perces meló és nem sok pénz. jobb technika, és pontosabb illesztést tudnak elérni a műhelyben mint te otthon.
-
aaz biztos ;)