Author Topic: elektronika  (Read 33268 times)

bmc97

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #75 on: 2009 June 16, 20:33:10 pm »
bull cimbi: a belsö világitásnak van késleltetése,igaz pont forditva müködik,mint ami kell neked,de egy relével megoldható szerintem,aminek van nyitó és záró érintkezője!

RyAn

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #76 on: 2009 June 16, 20:43:52 pm »
FordTom! Hol találtad meg a h?t?/f?t? ventillátor reléjét? 
Szükségem lenne az infóra,mert nem szeretném széttúrni a m?szerfal minden borítását illetve vezetékkötegét :)
Esetleg ha más is tudja,kérném ossza meg velem. Köszönet. MK3 1.6 (XR2i)

egyik szélsö 4 lábú relé. ha belülröl nyilik a csomid akkor 5 lábú és kicsi zöld ha beszarik nem megy se a hütés se a fütés se a csominyitó sajnos tapasztalat viszont de öröm a bodottá h mk2böl lehet ien relét vadászni nekem is abból van a tartalék  ::)

holnap megirom a lábkiosztást/számozást...

TomeeFiesta

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #77 on: 2009 June 16, 20:49:00 pm »
nálam a műszerfal alatt volt a pedáloknál

RyAn

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #78 on: 2009 June 16, 20:54:51 pm »
akkor az már kokler gyárilag a biztitáblába van  ;)

Ntb

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #79 on: 2009 June 16, 23:13:22 pm »
Az elektronika szét van gányolva a kocsiban ezzel tisztában vagyok. A relét meg pont azért keresem ,mert elszállt a hűtés/fűtés ,első ködlámpa.
kimértem már mindent kivéve a fűtő motorját. kapcsolók kapnak pozitívat és ki is adják. motor működik direktben. Relétáblát meg  néztem,de fogalmam sincs melyik az övé. (ha egyáltalán ott van)  Megköszönnék egy számot,bár azt mondod: kicsi- zöld . Nekem nem rémlik zöld relé,de lehetséges megnézem holnap.  Aztán ha nincs ott akkor kezdhetem keresni, és akkor majd a műszerfal alatt kezdem,de ezután bárhol lehet.

-Már csak ez maradt  esetleg  testcsatlakozás, de nemhiszem.








Ntb

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #80 on: 2009 June 17, 11:02:49 am »
Na! Tárgytalan köszi ne fáradj,megvan a relé a helyén volt. ;D
4 közül kizárásos alapon megállapítottam. Kivettem ,szétszedtem,kimértem és láss csodát az egyik láb kontakthibás volt. Kicsit megbuzeráltam,kontakt spray ,próba ,siker.  Köszönöm a segítséget.

RyAn

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #81 on: 2009 June 17, 19:56:10 pm »
nincs mit szerezz be egy tartalékot majd  ::)