Author Topic: elektronika  (Read 33269 times)

Offline auerbandi

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 21
  • Segített?: +0/-0
Re: elektronika
« Reply #30 on: 2008 September 30, 15:43:16 pm »
Köszönöm uraim a segítséget. Elvittem a mélyládát autóhifiszerelőhöz nézze át ,mert valami szerintem nem stimmel. minden jó oszt mégse szól. Most várakozó álláspont van.

FordTom

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #31 on: 2008 October 04, 06:55:24 am »
skacoook!!!
mitől van az hogy ha a kocsin rajta van a tompított fényszóró és indexelni akarok egy idő után nincsen fék lámpám és indexem vas is daz semmit se reagál a bajusz kapcsoló lükdösésére?! de ha lekapcsolom a tompítottat akkor minden vissza jön vissza kapcsolom gyorsba és minden szép mindenjó egy jó 1 óra hossza múlva megint keződidk előről a játék >:( a rend éber őre 1x már szólt érte és nem szeretném hogy 2xra is szóljon ::)

RyAn

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #32 on: 2008 October 04, 10:54:19 am »
szerez kölcsönbe egy bajusz kapcsolot ha azzal is csinálja akkor passz :-\

bmc97

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #33 on: 2008 October 04, 21:34:27 pm »
Szia! Nézd meg a hátsó lámpában az izzók testelését,szerintem valami kontakt hiba,egy próbát megér:)

Offline auerbandi

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 21
  • Segített?: +0/-0
Re: elektronika
« Reply #34 on: 2008 October 06, 11:01:15 am »
Szerintem is a hátsó lámpánál a testelés a probléma. + meggyógyúlt a ládám végfok ic elégett.

FordTom

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #35 on: 2008 October 07, 16:03:59 pm »
hm.... mondjuk multkor néztem hogy mikor megy az index akkor minden elhomályosodik és vissza norm. fényre... lehet hogy az lesz a hiba? meg beragad az index úgy mond kapcsoló balra csapva rellé folyamatosan kerreg és a lámpa foly. világít... holnap úgy is generátorozok ismét majd szét szedem  8)

hpecas

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #36 on: 2008 October 22, 14:32:22 pm »
Sziasztok!

Lehet, hogy egy kicsit hülye a kérdésem, de az MK4-ben van szivargyújó, illetve 12V-s csatlakozó, mert amikor nézegettem neten a használtautókat, akkor a belső képen nem láttam.

Köszi a segítséget előre is!

marcell_

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #37 on: 2008 October 22, 15:12:07 pm »
Az izzod azért éghet ki ki ilyen hamar mert mondjuk nincs jol rögzitve és kicsit mozog... igy az izzoszál  hamarabb megy szét. Egyébként tuláram nem lehet hisz annyi áram folyik át rajta amennyit felvesz, túlfesz az okozhat kiégést...

bmc97

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #38 on: 2008 October 22, 17:17:57 pm »
MK4-ben a szivargyujtó a hamutartóban van,a fütéspanel alatt,kihuzható

hpecas

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #39 on: 2008 October 23, 13:03:33 pm »
Köszi a választ.

Üdv

FordTom

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #40 on: 2008 November 09, 10:26:44 am »
mi lehet a probléma?!
nem megy se a hűtő ventilátorom se a fütő ventilátorom /hűtő a motor hűtő ventiről beszélek a fűtő az meg az utastérbeli../
tegnap csak két biztosítékra volt energiám hogy kicseréljem viszont nem tudom hogy hol vagy hogyan álljak neki! A gombák vagy mik amik kapcsolják a hűtő ventit azok tökéletesek mert nem régen volt cserélve. Lehetséges hogy egy rellén van rajta mind2? Vagy még esetleg egy kábelon és lecsúszott volna valahonnat??

a válaszokat előre is köszönöm!

nandi

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #41 on: 2008 November 09, 11:29:41 am »
Honnan tudod hogy a hűtő vent. nem megy ? Nekem ilyen időben már nem is kapcsol be, nem melegszik fel a víz annyira... Szóval biztosítékot cseréltél ? Haynes manualban benne van, hogy egy relén vannak-e. A relék a biztosítékok alatt vannak, ki kell hozzá venni 2 csavart a biztosítéktábla tetején, 2 oldalt kiakasztani 2 műanyag fület, aztán lefelé kijön az egész cucc, ott megtalálod a reléket.
Most néztem át a Haynest-t elvileg az V.-ös relén (ignition switch) van a hűtő ventilátor. Ha rossze lenne, lehet hogy a gyújtáskapcsoló sem működne. Hát jó keresgélést !

FordTom

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #42 on: 2008 November 09, 15:27:49 pm »
úgy hogy tegnap járattam a kocsit és felfort a víz  :( picit rejtéjes az egész... át néztem mindent ma minden a helyén van szoval valami krakk van... se baj majd holnap azért még 1x megnézem a pesti utam előtt  ::)

nandi

  • Guest
Re: elektronika
« Reply #43 on: 2008 November 09, 17:33:44 pm »
Akár termosztát is lehet, ha nem nyitott ki.

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: elektronika
« Reply #44 on: 2008 November 09, 19:04:51 pm »
Ha a fűtőventillátor/hűtőventillátor egyike sem megy, akkor szerintem a relé lesz - ez a kettő egy relén van, mi is cseréltünk termosztátot és hőgombát mire rájöttünk hogy csak zárlatos relé szopat. :)
D.V.Zs.