Csevegő > Szervizek

Petrányi-Autó Kft. - Budapest X. ker. Kerepesi út 105.

<< < (2/3) > >>

mrsmart:
Sziasztok,

Kétszer is telefonáltam a szervíznek, hogy biztos infót gyűjtsek, mennyibe fog kerülni a javítás, amit kértem. Mind a kétszer ugyanazt az összeget mondták, azaz 5.520 a motordiagnosztika, kódtörléssel, szoftverfrissítéssel, mindennel együtt.
Ma reggel mentem hozzájuk, és azt mondták, hogy 10.000 Ft lesz...
Rákérdeztem, hogy miért lesz annyi? A válasz: mert 6.900 az órabér.

De hogyan jön ki a 10e? 6.900+5.520/=10.000 Ft-tal, legalábbis szerintem. Mondtam neki, hogy kétszer is érdeklődtem, mind2x 5.520-at mondtak. Persze elkezdett magyarázni, hogy de akkor is, meg különben is, amúgy miről van szó? Mondtam ismét, h motordiagnosztika. A válasz: ja, az 5.520... Röhejes, komolyan mondom.

Thunder:
Apámnak itt vettünk használt mondeo-t ... normális volt a fazon, alkudni is jól lehetett. Szervizelni szerencsére nem kellett a szekeret,szóval azt nem annyira ismerem. Bár negatívumként megemlíteném, hogy elvileg törésmentesnek adták el nekünk az autót, de egy sajnálatos totalcar miatt (ittas dacia-s  >:( ) kiderült, hogy a bal elején valami miatt félcentis glettréteg lapul a festék alatt. No sebaj ... azóta is sajnálom azt a gépet  :(

vibra:
Hi all!

Én is náluk vettem a kocsit, (használt) és meg vagyok elégedve velük. Alkudni annyit tudtam, hogy az átírást magukra vállalták (az anyagi részét is). Kb második nap amikor nem nappal autóztunk feltünt, hogy a középkonzolon nem világítanak a tekerő gombok feliratai. Telefonáltam, időpontot adtak és szó nélkül ingyen megcsinálták...
Ja és kaptunk az autó mellé egy üveg bort is...
Szóval abszolút pozitívan gondolok rájuk.

Thunder:

--- Quote from: vibra on 2007 October 17, 13:14:10 pm ---Hi all!

Én is náluk vettem a kocsit, (használt) és meg vagyok elégedve velük. Alkudni annyit tudtam, hogy az átírást magukra vállalták (az anyagi részét is). Kb második nap amikor nem nappal autóztunk feltünt, hogy a középkonzolon nem világítanak a tekerő gombok feliratai. Telefonáltam, időpontot adtak és szó nélkül ingyen megcsinálták...
Ja és kaptunk az autó mellé egy üveg bort is...
Szóval abszolút pozitívan gondolok rájuk.

--- End quote ---

Ja igen, a bor az nálunk is megvolt  ;D

Kuti:
Én nem ott vettem de állandó szervízhelyé avattam, bár ezé bor nem jár ?  :-X
Egyetlen komunikációs hiba volt csak. A WC pumpát azaz a sebváltó szoknyát akartam cseréltetni mert elszakadt! hogy szakadhat el enyi idő alatt nem tudom, no mindegy. Mondzták természeesen garanciális idő alatt cserélik. Hát mikor odaértem akkor kiderült az extra garancia nem vonatkozik rá, mert kárpit elemnek minősűl (kárpit na mindegy nem ők szabkják meg ezt) könyörgöm akkor 65e mé vásároltam meg az extra garanciát! :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version