Szériák fórumai > MK6-MK7

Kuplung problémák

<< < (2/34) > >>

Kuti:
Találkozhatunk, de akkor az vagy ma (péntek) vagy szonbat 17 óra után, vagy vasárnap délelőtt. Pénteken ráérek, szombaton a fent említett időig suli és vasárnap megyek tekekre. az hogy mikorjövök haza még nem tudom. :-X

Fióka:
Szia Kuti, Sziasztok!

Én is új tag vagyok, érdeklődve olvasom a fórumot. Nekem sajna Fiestám nehezen veszi a rükit :( tanácsatlan vagyok mert a szervízben elhajtottak, pontosabban töltöttek bele váltóolajat és azt mondták ez meg kell oldja a problémát.
A rüki nem kicsit recseg ropog beváltáskor.

Sztetek mi tévő legyek? Melyik szerviz jó? hova érdemes vinni?
Tényleg más a váltó a Fordnak? érzékenyebb?

Én nem tapasztaltam koppanást kuplungoláskor.

köszönöm előre is!

Lacus:
Sziasztok, nekem annak idején a 1.3-assal nem voltak ilyen problémáim, viszont a mostan 1.4 16V-nél én is észreveszem a kopogást,ránt is néha,de akkor vehető igazán észre ha a légkondit is használom.... Autószerelő ismerősöm azt mondta, hogy kinyomócsapágy a rossz, vagy a kuplungtárcsám selejtes....
Viszont mikor jár a motor alapjáraton és felengedett kuplungal,finoman mintha sebességbe raknám(de nem rakom mert ekkora állat nem vagyok) húzom a sebváltót valamelyik sebbességbe akkor megszűnik a kopogás....
Ja és a kocsi fél éves és van benne 18ezer km.... Szerintetek vigyem szervizbe vagy nem kell?

Lacus:
Azért ahogy látom elég sokan hozzászólnak a dolgokhoz....

laslow:
Elvittem a szervízbe...problémára a válasz: Ez ilyen!  :-[
Kipróbáltuk a demoautót, az is csinálta de nem olyan erősen mint a miénk.
A héten viszem 2500-as olajcserére, meg fogom nézetni, mert ez így nagyon gáz!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version