Kuka > MK6-MK7

,,Becsörög" a moci

(1/4) > >>

ceaser:
A már korábban más témában említett 1.6 16 szelepes motorrol van szó 13ezer kilométerrel. Szóval én mindig az OMV -nél tankolok csepelen két kúton Carrera 95-öst.
Az autó alacsony fordulaton nagy terhelésnél(indulás) -vájt fülüként- picit csörög a moci. Ha jól tudom ez az alacsony oktán számnak köszönhető. Nem tudom volt e már valakinek ilyen tapasztalata? Jó lenne ha tudna segíteni. Még gondoltam hogy ez a carrera 95-ös lehet a gond, mert ebben állítólag valami adalék is van, aminek inkább javítani kellene a benyán. Hát nemtom, de mivel megszünt a 98-as benya megszünt, 100-ast meg nem akarok.... Szerintetetek? Hangosítsam fel a magnót?

viktorwrz:
Állíttasd át  a kompjútert a szervizben (persze, csak ha amúgy is viszed majd), szerintem tuti belehet lőni rendesen kompjúteresen is. Ezek már elég inteligens vezérlésűek ehhez.

szabyk:

--- Quote from: ceaser on 2007 July 20, 22:28:09 pm ---A már korábban más témában említett 1.6 16 szelepes motorrol van szó 13ezer kilométerrel. Szóval én mindig az OMV -nél tankolok csepelen két kúton Carrera 95-öst.
Az autó alacsony fordulaton nagy terhelésnél(indulás) -vájt fülüként- picit csörög a moci. Ha jól tudom ez az alacsony oktán számnak köszönhető. Nem tudom volt e már valakinek ilyen tapasztalata? Jó lenne ha tudna segíteni. Még gondoltam hogy ez a carrera 95-ös lehet a gond, mert ebben állítólag valami adalék is van, aminek inkább javítani kellene a benyán. Hát nemtom, de mivel megszünt a 98-as benya megszünt, 100-ast meg nem akarok.... Szerintetetek? Hangosítsam fel a magnót?



--- End quote ---

ez teljesen normális dolog.
semii baja nem lesz alacsony terhelésen,ha majd magas fordulaton csörög akkor kezdj aggódni ;)

netcore:

--- Quote from: viktorwrz on 2007 July 20, 22:44:07 pm ---Állíttasd át  a kompjútert a szervizben (persze, csak ha amúgy is viszed majd), szerintem tuti belehet lőni rendesen kompjúteresen is. Ezek már elég inteligens vezérlésűek ehhez.

--- End quote ---

ezt remélem nem komolyan írtad....elvileg az uj kocsikban van kopogás érzékelő szal nem kell semmitse állítgatni a comp on...bár kiváncsi lennék hogy pl a gyári comp-on lehet e egyátalán bármit is állítani...azt majd egy nálam okosabb megmondja..

viktorwrz:
Az újabb mocikhoz nem nagyon konyítok, csak manapság már olyan bonyolult elektronikákkal/kompjúterekkel szerelik fel a motorokat, hogy mindent belehel állítani rajta. Gondoltam pont ezt ne lehessen ???

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version