Kuka > MK6-MK7

tárcsafék

(1/2) > >>

Felhő:
Segítséget szeretnék kérni. 2005-ös Fiestára tárcsaféket szerelnék hátulra. Milyen tippetek lenne a témához?

Petya:
Szia
engem is érdekelt a téma, de már letettem róla mert amíg nem versenypályán használom megteszi, így csak 1x sikerült nem megállnom intenzív használat után.
amire jutottam: az st-ben hátul tárcsa van, a legtisztább lenne ilyeneket venni bele. nem tudom mit kéne még cserélni + mindenki kitalálhatja h egy ilyen egyedi igényért mennyit számolnának fel a kereskedésben :o
asszem az első 268-as hűtött mindegyiken, a hátsó pedig 262(??)-es sima tárcsa st-n. h az első egyezik-e nemtom viszont ebay-on találtam jó árban nagyobb teljesítményű bordázott tárcsákat 15e ft körül újonann, meg versenybetéteket, szval asszem szériaárban vannak, csak nyilván kevesebb ideig bírják.
keresgéltem még átalakítót hátra, 100-150 e ft körül mozognak kompletten mindenestül, fék, tárcsa stb, csak az a baj h össz mk1-3-ig találtam. ha ezermester vagy lehet h megoldható.
szóval.... nem könnyű a téma de inkább nehéz.

Ryan:
Hello!
Nem vok nagy zseni de ahhoz hogy hátul tárcsád legyen ahhoz a hátsó futómüvet is kell cserélni!
Legalábbis mert haver elöre akart nagyobb tárcsát és neki futó müvet is kellet volna cserélni  :-\

sUdYe:

--- Quote from: Ryan on 2007 April 15, 20:06:44 pm ---Hello!
Nem vok nagy zseni de ahhoz hogy hátul tárcsád legyen ahhoz a hátsó futómüvet is kell cserélni!
Legalábbis mert haver elöre akart nagyobb tárcsát és neki futó müvet is kellet volna cserélni  :-\

--- End quote ---

ez így van, kell a futómű csere is, ill meg lehet csinálni úgy is h nem cserélsz futóművet, de arra én nem tenném az életem, márpedig a fékre ráteszed akárhányszor beülsz az autóba... énis akartam tárcsaféket a verdámra, de egyelőre letettem róla, majd egyszer ha tudok szerezni egy bontottat akkor belepakolom.

hozzáteszem egy dobfék is lehet olyan jó mint egy tárcsa, és bőven elég ezekre az autókra az a fékhatás, ha nem tudsz megállni ezzel valszeg egy tárcsafékkel se biztos h megállnál. én inkább azt javasolnám h nagyobb tárcsát tegyél fel előre.

pereszte:
sudye!

Én is szeretnék nagyobb tárcsákat előre. MK4-es fiestám van, 1,3-as, nem abs-s.
Melyik megy rá? Gondolom cserélni is kell a féknyergeket.
Van ebben tapasztalatod?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version