Csevegő > Szervizek

Auto-Fort Kft. - Budapest IX. ker. Könyves Kálmán krt. 3.

<< < (2/4) > >>

Retibika:
Sziasztok!

Elérkezett a 3. éves kötelező szervízem. Gondoltam beugrok hozzájuk megkérdem, hogy milyen összegekre számíthatok. 58e a 3. kötelező? Ez most komoly? Valaki tud nekem egy naprakész 3. éves kötelező árat mondani? Gondoltam, ha már kötelező szervíz, akkor kérek egy klíma tisztítást is, mert még mindig rohadt büdös használat után, akármit is csinálok vele. Válaszuk: Ők a legjobb technológiát használják, csak 18e! Majdnem elsírtam magam.
Várom mindenki ötletét, hogy hol és mennyivel olcsóbban tudnám megúszni ezt az egész dolgot.
Előre is köszi mindenkinek.

Üdv: Rétibika

norbert8210:
Sziasztok erre a kereskedésre oda kell figyelni mert unokatesom céges fiestája egy kis koccanás után itt lett leadva javításra 1hét után visszakapta pótkerék és szőnyegek nélkül.Én a fóti cora melett lévő Szeleckyhez viszem,ahol bent lehetsz a kocsi melett és kérdezhetsz bármit a szerelőtől készségesen válaszól és korrektek ,segítőkészek,pontosak, gyorsak,olcsó viszonylag.nekem a legjobb ajánlatot szervízre ők adták.

Harlequin:

--- Quote from: corydoras on 2007 November 14, 18:34:18 pm ---Sziasztok!

Meg volt az ajánlott szervízem. Pozitívumot nem tudok mondani, mert szerintem minden rendben ment csak kissé sokáig tartott. 18.000 Ft-tal húztak le. Olajcsere, olajszűrőcsere és munkadíj volt.
Röviden ennyi.

--- End quote ---

Ugyanez nekem solmyáron 11800ft...

fiesta2002:

--- Quote from: Harlequin on 2008 June 17, 15:06:36 pm ---Ugyanez nekem solmyáron 11800ft...

--- End quote ---

Hány munkaórát számoltak?

Harlequin:

--- Quote from: fiesta2002 on 2008 June 17, 16:03:41 pm ---
--- Quote from: Harlequin on 2008 June 17, 15:06:36 pm ---Ugyanez nekem solmyáron 11800ft...

--- End quote ---

Hány munkaórát számoltak?

--- End quote ---

Fogalmam sincs, máshol 15-öt mondtak, én örültem a 12nek is, mondjuk ez is elég sok egy ilyen piszlicsáré munkáért...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version