Csevegő > Szervizekről általában

Veszélyes szervízek!

<< < (3/4) > >>

zaporosec:
na pl ezért is (mármint a lopás)jó az mk 3  ;Dezt azérn nem nagyon lopják..mert ugyi ha valamit el akarnak lopni....nekem az 1. automon volt egy bivaly váltó-kormányzár...na ezt a lopós haverom 8mp alatt adta a kezembe  :-\ hááát elszomorító volt. az ajtókinyitás miatt + ne aggodj mert vagy zárkihuzó vagy 1 darab porcelán és voálá :'( 

Xerxes:
Hát amit elakarnak,elisvisznek ez tény. De ha megnehezítjük a dolgukat különböző védelmekkel,két sarokkal odébb találnak másik verdát amit vihetnek. Két hete a céges P@ssatot lopták el egy dombos Óbudai utcából,úgy hogy kiszurtunk egy furán parkoló autót  ekkor kimentünk az erkélyre hesszelni őket,semmi mozgás. Még 2* ránéztünk 1-2 percenként,3* csak a féklámpát láttuk távolodni. Azonnal telefonon bejelentettük.2 Km-re lett meg az autó. Lehet volt cb-jük,vagy az 1000ft-os gyújtás tiltás mentette meg az autót és csak legurultak a dombról.Zárakat eltörték saját Ecut tettek bele. Kormány vagy váltózárral szerintem nem bajlódtak volna!

Kuti:
Igazából nincs az a védele mely megakadályozza a lopást a sok ketyerével csak a 'rendes embereket' rettented vissza, azaz a hobby és piti tolvajokat (ebből van sok)
Akik megrendelésre dolgoznak azok ellen nincs megfoldás, ha 20 m mélyen lebetonozod. napi 32 órás fegyveres őrizet mellett is elviszik. hiába a kerékleengedő szelep - tréller
hiába GPS jeladó - 5000HUF ért lehet már szerezni zavarót
Hiába a különböző mechanikai zárak - eltörik kivágják neki az autó kell nem a középkonzol stb.
hiába az elektronikai védelem - mán le se sz@rják az emberek a vinnyogó autót, sőt még oda sem néznek, mert ez a gondolatuk 'na a marha, nem tudja kikapcsolni mielőtt beszáll a saját autójába, vagy túl érzékeny a riasztó, stb'

ezek után...

megoldás ne legyen autód azt nem tudják elvinni :D

Vadika:
Én egyszer hallottam egy olyan sztorit ha a kormány alá teszel egy kevéske lógó vezetéket akkor az egyénben aki lopni szeretne elbizonytalanodik.Ugye a lopott autót mégegyszer ellopni ... :-X

zaporosec:
szerintem az a megoldás (csak nem kényelmes)hogy ha leparkolsz kiveszed a megfelelő biztosítékot a kocsiból ::) az  had küzdjön a k**ög :-X bár lopós autóval ezt is el viszik :-\ hát a végső konklúzió... gazdagítsuk a biztósítokat :P vagy legyél olyan rettenetes conan-rambo-állat hogy ne merjenek a kocsidhoz nyúlni ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version