Author Topic: Zörgő első ablak.  (Read 4838 times)

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Zörgő első ablak.
« on: 2008 July 06, 09:02:10 am »
Hahó mindenkinek!

Miután a lurdys talcsi estéjén feltörték az autómat, bal első ablak cserére kényszerültem. Nem is volt semmi gond vele, csak éppen most elvittem fóliázásra, ne legyen már felemás :) és figyeltem is , hogy mennyire nem tud az ember kivenni meg berakni egy ablakot -ráadásul az MK6 ban tök egyszerü, de végül megoldotta :D és mindent jól csinált de azóta félig lehúzott állapotban zörög. Nem tud szerintetek a sín kitágulni egy picit? Vagy még a két alsó klipszre gondoltam, hogy a sok ki be szereléstől meglazult? Bár az ablak alját ott egy gumiágy nyomja felfelé, de talán nem eléggé? Így ránézésre feszesenek tűnik, minden ok, ezért nincs ötletem.

Üdv


RyAn

  • Guest
Re: Zörgő első ablak.
« Reply #1 on: 2008 July 06, 09:12:34 am »
Hahó mindenkinek!

Miután a lurdys talcsi estéjén feltörték az autómat, bal első ablak cserére kényszerültem. Nem is volt semmi gond vele, csak éppen most elvittem fóliázásra, ne legyen már felemás :) és figyeltem is , hogy mennyire nem tud az ember kivenni meg berakni egy ablakot -ráadásul az MK6 ban tök egyszerü, de végül megoldotta :D és mindent jól csinált de azóta félig lehúzott állapotban zörög. Nem tud szerintetek a sín kitágulni egy picit? Vagy még a két alsó klipszre gondoltam, hogy a sok ki be szereléstől meglazult? Bár az ablak alját ott egy gumiágy nyomja felfelé, de talán nem eléggé? Így ránézésre feszesenek tűnik, minden ok, ezért nincs ötletem.

Üdv



nekem anyós oldali csinálja és megvezető sínre tippelek szét szedni még nem szedtem szét! 

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Zörgő első ablak.
« Reply #2 on: 2008 July 06, 09:45:35 am »

Igen az is gyanús, de mivel abban van valami filc szerü anyag, hááát :)

Viszont az alsó klipszek inkább mert olyan a hang mint amikor valami feszül de van némi hézag, és amikor becsapod az ajtót akkor ez vibrál néhányat aztán ennyi.

sztrakk9

  • Guest
Re: Zörgő első ablak.
« Reply #3 on: 2008 July 06, 19:13:26 pm »
Mk7-nél kettő csavar fogja az ablak alját, lehet,h azt nem húzták meg rendesen.

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Zörgő első ablak.
« Reply #4 on: 2008 July 06, 21:45:18 pm »
Mk7-nél kettő csavar fogja az ablak alját, lehet,h azt nem húzták meg rendesen.

Az MK6 ban - az enyémben :) - 2 db klipsz van és furat az üvegen, olyan bepattintós.