Kuka > Topiktemető

Fogyasztás csökkentés!

(1/3) > >>

goford:
Sziasztok!

Próba jelleggel egy kétpólusú gyertyát, ami alátétes tömítésű (men kúpos) leesztergáltattam kúposra. A két-pólus meghozta a hatást. Városi fogyasztásom Szegeden (Fiesta '91, 1.1Benzin) egy literrel  lett kevesebb. 7.1-ről 6.1-re.
Az eztergálás módja fontos!!!
Késöbbi időpontban lefényképezem és felrakom.

Üdv.: mindenkinek!

viktorwrz:
Hmm ez érdekel. Mit is csináltál pontosan?? Képet mihamarabb dobj fel róla légyszíves, mert ha az én 4.5 literes (pálya, vegyesben 5.5) fogyasztásomat is lejjebb lehet vinni 1 literrel akkor lekörözök mindenkit fogyasztásban:)
Lényegében ezzel beljebb (a hengerben) ad szikrát? és emiatt eszik kevesebbet ??? Vagy rosszul értettem valamit?

goford:
Igen, ez is igaz.

A térben gyújtott szikra.

Jobban polasztott az üzemanyag.

Igaz csak egy picivel, de nagyobb a sűrítés.

Meg a két-polus, jobb hatásfok.

FONTOS!!!!!

Várjatok a képre, mert a menetet is lekell esztergálni, hogy ne rakodjon be, mert súlyosan károsodhat a hengerfejben a menet.

Üdv.. !

freerider46:
Erre en is kivancsi vagyok.Nekem a fogyim a fiesztamon 5L varoson kivul.Igy meg lehet hogy 4is meglenne.  8)

boripityu:
Sziasztok!

Az Én kis Fiestám megeszik 8 litert, igaz szinte csak városban használom ( Szentes ), elolvasva a Ti adataitokat ez nekem soknak tűnik, szerintetek is??? ???

Injektoros a drága, most kipróbáltam hosszabb távon 5 liter körül ( 5-5,5) jöttem ki vele, ez már kedvezőbb!

Az automata szivató meddig ad plusz naftát?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version