Author Topic: Kihangosító  (Read 6140 times)

r.hlavati

  • Guest
Kihangosító
« on: 2008 November 28, 21:34:53 pm »
Sziasztok!

A kis gépembe szeretnék beszerelni egy bluetoothos kihangosítót.
Segítséget kérek, hogy Pesten hol érdemes beszereltetni és kb mennyiért tudják beszerelni?

Köszi szépen!

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re: Kihangosító
« Reply #1 on: 2008 November 29, 00:01:57 am »
heló
szerintem nézelődj a neten kihangosító ügyben, mert nagyon sok fajta létezik. lehet kapni olyat is amihez nem kell semmit szétszedni,nekem nokia van benne azt én kötöttem be nekem olyan 10-15 ezer ft mondtak a bekötésre. én 33e ért vettem az enyémet ennek már van kijelzője is. de ha bemész a Media M ba ott biztosan találsz legalább 3 fajtát és ott egyből árat is mondanak a bekötésre,illetve ott lehetett kapni azt amihez nem kell szétszedni semmit. a céges autónkba olyan lett téve van egy kis kijelzője kiirja ki hiv+rajta van a mikrofon is. ehez már csak egy szivargyujtós aljzat van ott lehet felvenni stb. tökéletesen müködik és jól lehet hallani a aki beszél illetve az is jól hall akivel beszélsz.elég igényes megjelenése is van.
Az enyém az Nokia ck-15w. az olcsónak sajnos nem tudom a nevét de azt is megirom majd

r.hlavati

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #2 on: 2008 November 29, 09:09:28 am »
Köszi Pocok a segítséget!

Kihangosítóm már van, egy Nokia bt-os és ahogy elnéztem tápot kell neki adni, nem szivargyújtós és nincs kijelzője-szerintem ez egy alap cucc. Berheléshez meg nem értek,ezért kérek segítséget beszerelőhely tekintetében.

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re: Kihangosító
« Reply #3 on: 2008 November 29, 13:04:33 pm »
esetleg egy ford szalonban is beszerelik neked,vagy autó hifi mühelyben. pesten sajnos nem vagyok jártas ezért nem nagyon tudok mondani neked mühelyet,nézz körbe neten.

PappSajt

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #4 on: 2009 January 08, 20:22:08 pm »
Én egy, a telefon márkájával megegyező típusú bluetooth-os kihangosítót használok, rácsíptetem a napellenzőre, egyszer elég volt összepárosítani a telcsivel...
Beszálláskor be sem szoktam kapcsolni, amikor meghallom a telefont amint felcsörren, elég akkor bekapcsolnom, gyorsan beindul, s már át is tudom venni vele a hívást...
Ha X ideig nincs telefonközelben, akkor magától kikapcsol...

Szalka

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #5 on: 2009 January 27, 20:08:37 pm »
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy utólag a gyárit be lehet e építettni minden féle rongálás nélkül illetve, hogy honnan lehet szerezni. Tudom hogy a Ford szalonokban lehet rendelni, de jó lenne ha egy kicsit olcsóbban hozzá lehetne jutni.:))) Tudom, hogy léteznek alternatív megoldások, de ha lehet akkor ragaszkodnék a gyárihoz.

Előre is köszi a segítséget.

Üdv: Szálka 

Offline Csipi

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2626
  • Segített?: +110/-7
Re: Kihangosító
« Reply #6 on: 2009 January 27, 21:43:23 pm »
Köszi Pocok a segítséget!

Kihangosítóm már van, egy Nokia bt-os és ahogy elnéztem tápot kell neki adni, nem szivargyújtós és nincs kijelz?je-szerintem ez egy alap cucc. Berheléshez meg nem értek,ezért kérek segítséget beszerel?hely tekintetében.

Szia "r.hlavati" :)
Tudok egy korrekt helyet, kihangosító-GPS, stbstb.... ezekkel foglalkoznak, nekünk a céges kocsikat mind ők csinálják.
Ha még aktuális, és érdekel, dobj egy privit!
Üdv, Csipi
ildipontbretus kukac gmail pont com

HaSeK

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #7 on: 2009 January 28, 08:46:38 am »
Szia,

Antoni Service
1118 Budapest, Köbölkút u. 4.
30/942-4747

Jó és megbízható szervíz.

A telefontartó konzolt ha lehet Brodit gyártmányút vásárolj, mert azt nem kell fúrni, hanem csak be kell pattintani a műszerfalba.
További info: www.brodit.se

Üdv.
HaSeK

RyAn

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #8 on: 2009 January 28, 10:49:04 am »
és ilyet hol lehet venni?

HaSeK

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #9 on: 2009 January 28, 11:06:17 am »
Speedshop-nál lehet venni. www.speedshop.hu
Cca. 5e az ára, de szerintem megéri. Balesetnél sem okoz sérülést, míg a fixen odacsavarozott tud nem is kicsit és nem túl esztétikus egy szétfurkált műszerfal.

Nekem van egy céges Fusionom és oda is azt vettük, kb. 1 percet vett igénybe a beszerelés.

A telefontartóhoz kell venni egy csavarozható adaptert, csak összecsavarozod a Brodit tartóval és kész.

RyAn

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #10 on: 2009 January 28, 11:19:10 am »
csak az én T-mobil Mda Vario II-mhöz nem találok semmit  :-\
nekem csak egy normális tartó kéne üvegra tapadós de tapadós vagy más megoldás  :-\

HaSeK

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #11 on: 2009 January 28, 11:30:47 am »
Bocs. A Speedshop már csak a készleten lévő Brodit termékeket forgalmazza. A Brodit termékek az EUROALARM-nál szerezhetők be. www.euroalarm.hu

Ryan utánna néztem  ::)
Az autós tartód két részből jönne össze.
1. Passzív tartó HR24847, Speedshop cikkszám: 17952 Ár: 4.990,- Bruttó
2. Tapadókorongos tartó hajlítható szárral, L=190 mm, Speedshop cikkszám: 15135 Ár: 1.990,- Bruttó

Üdv.
HaSeK

RyAn

  • Guest
Re: Kihangosító
« Reply #12 on: 2009 January 28, 12:46:00 pm »
köszi meglesem!