Author Topic: Home safe lights on  (Read 6584 times)

Dugo

  • Guest
Home safe lights on
« on: 2008 July 26, 20:38:49 pm »
Hy skacok!A mai napon a következőre derítettem fényt!Más néven amit írtam hazakisérő fény!!Engem is meglepett mert van a kocsimba ilyen pedig a katalógusban azt irták hogy magyarországon nem elérhető de amint látom még most sem elérhető tehát lehet hogy én vagyok a hülye vagy másnak is van???Ja amúgy mk7-es fityeszem van!Ha van valakinek azonnal szóljon!!!Ja hogy kell ezt bekapcsolni pofon egyszerű amint szórakáztam a kocsi leállítása után úgy jöttem rá én is!!!Ha leállítjátok az autót utána kapcsoljátok a fényszórótokat tompítottra és utána hirtelen kapcsoljátok le amint lekapcsolod ég a lámpa és bezárod az autót   és kb 20 másodperc múlva elalszik szerintem naon komoly rájött má erre valaki rajtam kívül!Ja amint lekapcsolod a lámpát a fedélzetin ez a szöveg íródik ki Home safe lights on!!!Ha valaki kipróbálta és működik neki azonnal írjon!!!By: Dugo
« Last Edit: 2008 July 27, 09:39:47 am by Dugo »

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: Home safe lights on
« Reply #1 on: 2008 July 26, 22:09:31 pm »
Én még nem néztem meg. De mire is jó? Mit csinál? :D

Offline scampi

  • Az öreg róka
  • ****
  • Posts: 384
  • Segített?: +14/-7
Re: Home safe lights on
« Reply #2 on: 2008 July 26, 22:59:47 pm »
Én még nem néztem meg. De mire is jó? Mit csinál? :D

David! Komoly a kérdésed? Valami történt a melóban? Ha akarsz róla beszélni.... :DDDDDD

Imre

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #3 on: 2008 July 26, 23:00:34 pm »
A fényszórók késleltetett kikapcsolásának funkciója, amely a gyújtás levétele után hazakísérő fényt biztosít az utasok és a vezető számára, a garázsajtó, vagy a kapu kinyitásához.

Holnap kipróbálom! ;)

Offline sdavid

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1317
  • Segített?: +60/-23
Re: Home safe lights on
« Reply #4 on: 2008 July 26, 23:06:52 pm »
Jaaa, lehet, hogy kicsit késő van, de azt hittem már vmi olyasmi, hogy mutatja merre kell hazamenni :D :D

Ha úgy írtátok volna, mint Imrus, hogy késleltetett belsővilágítás akkor értettem volna :D

Amúgy ha jól emlékszem a prospektusra akkor valamelyik felszereltségtől kezdődően van benne. Mindjárt meg is keresem
szerk: Meg is van. Fresh Plus felszereltségtől: Késleltetett belsőtér világítás  8)

Öööö Most újra elolvastam a topicot :D kicsit félreértelmeztem az egészet :D azt hittem a belsőtér világítás alszik el késleltetve, nem a fényszóró :D
de akkor már legalább kötözködök kicsit:

1. Ha valaki tolatva áll be, akkor csak a garázsajtót világítja meg
2. ház mellett parkolok?

na jó, kész vagyok, megyek aludni :D Sziasztok :)
« Last Edit: 2008 July 26, 23:14:18 pm by sdavid »

Gaben

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #5 on: 2008 July 26, 23:24:20 pm »
Nálam is működik és szerintem másnál is.Mk7

sztrakk9

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #6 on: 2008 July 27, 08:58:44 am »
JA nekem is van! "MK7" de én már az első pár nappban észleltem a jelenséget.
A másik, tedd a kocsit helyzetjelzőre és várj kb 5 percet a belső vények/műszerfal.ventilgomb vill/ mind kialszanak csak a helyzetjelző fog világítani.

Dugo

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #7 on: 2008 July 27, 09:38:03 am »
Na látom sok mindenkinek segítettem ezzel hogy megosztottam veletek ezt a kis észrevételemet!!!Nagyon örülök neki hogy ennyi embernek segíthettem és ha lesz hasonló eset akkor ugyan így megosztom veletek!!!Ja bocsi nekem is mk7-em van csak elírtam!!!Sorry by:Dugo

Dugo

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #8 on: 2008 July 27, 09:42:56 am »
Csak azt nem értem hogy a prospektusba mért írták hogy magyarországon nem elérhető!!!Lehet hogy nem értettek hozzá???Vagy azt se tudták mi az???

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re: Home safe lights on
« Reply #9 on: 2008 July 27, 10:03:08 am »
Nálam is működik!! ;D ;D
Régebben is tapasztaltam,de azt hittem hibás a kapcsolóm :-\ Nem vártam meg,hogy kikapcsol-e magától  :o
Nekem kb 30 mp múlva kapcsol ki ;)
Minden ami autĂł hifi!:)

Amadeusboy

  • Guest
Re: Home safe lights on
« Reply #10 on: 2008 July 27, 10:34:33 am »
Csak azt nem értem hogy a prospektusba mért írták hogy magyarországon nem elérhető!!!Lehet hogy nem értettek hozzá???Vagy azt se tudták mi az???

Én olyat még nem láttam,hogy egy autógyár kifejezetten magyarország kedvéért kihagyjon valamit a kocsikból :D