Szériák fórumai > MK1-MK2

Felni

(1/3) > >>

Matthew:
Keresek felnit Mk2-es fiestámhoz max 15".-ig  A régebbi fórum bejegyzésekben találtam ajánlatokat,őket majd felkeresem telefonon de hátha azóta van új ajánlatotok! Gumival vagy anélkül mindegy! Min-max. ET száma is érdekelne a 2-es fiestának. És ha jol vettem ki a bejegyzésekből, akkor minél kisebb a szám annál jobb?! Várom ajánlataitokat ;) És köszi előre a segítséget is  :notworthy:

Frequence:
Nem teljesen... minél kisebb az ET, annál kintebb ér a sárvédő alól.

Dagi:
Nekem 7x13 ET21 volt MK1 Fiesta alatt és ott csak a kerékív belső peremét kellett kicsi vissza kalapálni és jó volt.
Szerintem annál kisseb ET-hez már szélesítés is kell.
De nem tudom, hogy mekkora az eltérés MK1 és MK2 között.

bosdaniel:

--- Quote from: Matthew on 2012 May 30, 00:26:48 am ---Keresek felnit Mk2-es fiestámhoz max 15".-ig  A régebbi fórum bejegyzésekben találtam ajánlatokat,őket majd felkeresem telefonon de hátha azóta van új ajánlatotok! Gumival vagy anélkül mindegy! Min-max. ET száma is érdekelne a 2-es fiestának. És ha jol vettem ki a bejegyzésekből, akkor minél kisebb a szám annál jobb?! Várom ajánlataitokat ;) És köszi előre a segítséget is  :notworthy:

--- End quote ---

Ha jól tudom ET 35-től ET 41-ig
A 15-ös elég nagy lesz rá,nem biztos,hogy jól néz ki majd vele   :-\

Matthew:
Huu de jo! Ez öröm,ez bodottág :D Akkor az általam kinézett 14" ET 41-es felni valoszínüleg jo lesz rá?!?! :O

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version