Author Topic: MK6-MK7 műszerfal csere  (Read 2548 times)

Offline viton1

  • Újonc
  • *
  • Posts: 2
  • Segített?: +0/-0
MK6-MK7 műszerfal csere
« on: 2012 September 14, 13:50:32 pm »
cserélhető-e a műszerfal szerintetek,a két évjárat közt.Akinek lenne ötlete írjon.Köszi

Offline Csipi

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2626
  • Segített?: +110/-7
Re:MK6-MK7 műszerfal csere
« Reply #1 on: 2012 September 14, 18:52:55 pm »
A téma tárgyát megváltoztattam, és átraktam a megfelelő helyre.
ildipontbretus kukac gmail pont com

Offline kobold79

  • Vezetett már fiestát
  • *****
  • Posts: 183
  • Segített?: +45/-0
Re:MK6-MK7 műszerfal csere
« Reply #2 on: 2012 September 15, 10:41:15 am »
Szia Viton!
Igen cserélhető! Kérdés az hogy milyen megfontolásból szeretnéd?
Ha csak azért mert az hetesé szebb akkor bele se kezdj! ! !
Ha van egy hetes donorod akkor van pár dolog ha nem árt figyelembe venni mielőtt elkezded.
A legfontosabb hogy teljesen más a két köteg ami a műszerfal alatt van. így azt is cserélni kell. Ez egyértelműen elég nagy munkával jár. Arról nem is beszélve hogy kilométerórát is kell cserélned mert a 6 illetve a  7-es órájának a stekkere teljesen más. Így mehetsz egy óra tanításra az első szervizbe. Különben nem fog beindulni!!! A fűtésboxot nem kell bántani abból maradhat a régi. Viszont a vason hiányozni fog egy aprócska fül a kesztyűtartónál, kihagyható de lehet hogy kicsit zörögni fog a műszerfal.
A legfontosabbat hátrahagytam ez a kábelköteg. Na ehhez kell idegrendszer. Szintén az a baj hogy a hatos és a hetes nem kompatibilis. Vagy egyben cseréled vagy elkezded átfűzni a kábelokat a régi stekkerbe. Egyelőre ennyi jutott eszembe. Ha valami eszembe jut még azt leírom.
Sok szerencsét a cseréhez. Ha elakadsz írj szívesen segítünk!
Üdv KOB!
kobold

Offline viton1

  • Újonc
  • *
  • Posts: 2
  • Segített?: +0/-0
Re:MK6-MK7 műszerfal csere
« Reply #3 on: 2012 September 15, 13:35:57 pm »
Köszönöm a gyors választ,nem kezdek bele.Spórolni szerettem volna,mivel kinyíltak a légzsákok az autómban.Most légzsákot keresek.Köszönöm